PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=260505}

Książę Persji: Piaski czasu

Prince of Persia: The Sands of Time
6,9 159 608
ocen
6,9 10 1 159608
5,1 14
ocen krytyków
Książę Persji: Piaski czasu
powrót do forum filmu Książę Persji: Piaski czasu

Mile zaskoczenie

ocenił(a) film na 8

Spodziewalam sie jakiegos marnej jakosci gniota z naciagana fabula, a obejrzalam bardzo
udana produkcje przygodowa. Swietne zdjecia, smieszne dialogi, interesujace postaci. A co mi
sie najbardziej rzucilo w oczy: nikt nie jest niepokonany, tzn nawet ksiaze Dastan moglby zginac,
gdyby nie pomoc ksiezniczki, nie pokonuje grupy bandytow, itd Oczywiscie ma fart itd, ale inaczej
nie byloby filmu :)
Generalnie BARDZO mi sie milo obejrzalo i z checia zerknelabym na czesc 2.

ocenił(a) film na 10
bellsomni

najbardziej podobała mi się ta końcówka filmu cofnął się w czasie żeby uratować rodzinne przed wujkiem i ukochaną :)

ocenił(a) film na 7
vAkatsuki

No i po co zdradzasz innym fabułę?

ocenił(a) film na 8
bellsomni

Film bardzo fajny i sam bym chciał obejrzeć kolejną część ale pewnie już nie będzie kontynuacji, a jak interesują Ciebie klimaty Persji to 24 kwietnia do kin wchodzi film ,,Medicus" w którym fabuła będzie się toczyć właśnie w tym państwie.

ocenił(a) film na 8
Pietro1906TS

Dzieki :)

ocenił(a) film na 8
bellsomni

Generalnie film jest dobry. Tylka nie urywa, ale można obejrzeć jak komuś się nudzi czy ma ochotę na kino przygodowe. Ale nie jest to film po który chciałbym oglądać miliard razy, albo natrafiając na niego w tv i widząc fragment się zachwycę i pomyśle co za fajny był to film.
Choć zdecydowanie jako ekranizacja wypada tak sobie. Bo w grze fabuła wyglądała inaczej i znacznie bardziej ciekawie. Choć zachowano parę charakterystycznych dla gry elementów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones