PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=260505}

Książę Persji: Piaski czasu

Prince of Persia: The Sands of Time
6,9 159 608
ocen
6,9 10 1 159608
5,1 14
ocen krytyków
Książę Persji: Piaski czasu
powrót do forum filmu Książę Persji: Piaski czasu

Szkoda, że twórcy nie powstrzymali się przed epatowaniem pogoniami, ucieczkami, pojedynkami i walkami, pokazami niewyobrażalnej sprawności fizycznej - średnio co pięć minut. Ja wiem, film jest oparty o motywy popularnych gier komputerowych i sceny jak wyżej były nie do uniknięcia. I dobrze, że są. Gdyby ich w ogóle nie było, wszyscy byliby rozczarowani, włącznie ze mną.
Ale te proporcje...

ocenił(a) film na 6
Film_Polski

Całkowicie się z tym zgadzam. Co prawda twórcy raczej nie mieli zamiaru kręcenia "urokliwej baśni", tylko miała to być pełna akcji przygodówka. Kłopot jest taki, że sceny akcji są wciskane gdzie się da, prawie nie ma od nich wytchnienia. Niestety cierpi na tym fabuła, która w tym filmie jest nawet znośna, ale mogła zostać znacznie lepiej opowiedziana.

W mojej subiektywnej ocenie, dochodzi do tego fakt, że efekciarstwo prezentowane w tym filmie nie robiło na mnie jakiegoś wielkiego wrażenia, taki sposób realizacji scen akcji nie zapiera mi tchu w piersiach. Mimo wszystko film jest przyjemny w odbiorze - ale nic ponadto.

użytkownik usunięty
Film_Polski

taki "Indiana Jones" tylko w innych realiach. Lekki film przygodowy z happy endem, który unosi się w powietrzu już w początkowych minutach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones