PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782882}
5,9 13 254
oceny
5,9 10 1 13254
5,0 10
ocen krytyków
Ksiądz
powrót do forum filmu Ksiądz

Ciekawy, a scena rodzinnego obiadu niedzielnego wręcz genialna - dla niej samej warto zobaczyć całość.

ocenił(a) film na 5
Aleksandra_Pucilowska

Faktycznie, niedzielny obiadek rodzinny wymiata :)

ocenił(a) film na 8
Aleksandra_Pucilowska

Zgodzę się w 100 procentach!!

ocenił(a) film na 1
Aleksandra_Pucilowska

borze szumiący, co Ty masz w głowie, jakie miałeś dzieciństwo? Co w tej scenie jest takie odkrywczego ??

Lukhasz

Skoro nie załapałeś, to nawet jak ktoś Ci teraz odpowie, to i tak tego nie zrozumiesz.

ocenił(a) film na 6
Jachu556

dziękuję za wybawienie od tejże dyskusji... ;)

ocenił(a) film na 1
Jachu556

Jachu, po Twojej wypowiedzi widzę jak bardzo masz ograniczone myślenie. Tak nie wyjaśniaj, tak jest łatwiej.

użytkownik usunięty
Aleksandra_Pucilowska

"A jaki film włączymy? - Familijny k*rwa!"

ocenił(a) film na 6

otóż to

Aleksandra_Pucilowska

Polska katolicka w pigułce

ocenił(a) film na 8
luke137

wogole Smarzowski jest fantastycznym obserwatorem zwyczajnych zadawac by sie moglo rzeczy. Przeciez ten motel to tak samo ujecie za ujeciem pietnowanie patologi. Ja zdaje sobie sprawe, wiekszosc uzytkownikow wszelakiej masci serwisow internetowych to ludzie mlodzi, ktorzy "za dzieciaka" jezdzili juz ze "starymi" po 5* hotelach po Europir i swiecie i teraz takze nie wyobrazaja sobie hotelu ponizej 4-5* ale takie "kur widolki" byly nagminnie spotykane jeszcze 30 lat temu a i teraz na prowincji sie zdarzaja. I to jest wlasnie ten klimat :) Z tym wiekiem, zenim zaczna we mnie rzucac kamieniami ludzie 40+ to tak generalizuje, ale z tego co widze takie sa trendy :D Szkoda ze taki krotki ten film...

luke137

"Polska katolicka w pigułce"

no wiadomo hehe nie to co świat

ocenił(a) film na 6
Aleksandra_Pucilowska

Scena jakich wiele w domach...u mnie na porządku dziennym mają miejsce takowe...

ocenił(a) film na 6
Aleksandra_Pucilowska

Żona do męża :co Ty piłeś?, ja nie czuje od ciebie gorzały,zawsze jak wracasz z zebrania to na km.czuć od ciebie wódką a dzisiaj nie,mąż bo wziąłem prysznic he he he.Albo córeczka : obejrzymy jakiś film,matka odp.tak,córeczka a jaki ?,matka: familijny kur.wa :D.Te 2 sceny najlepsze.I jeszcze jak ksiądz wiszący na kablach za oknem ;).

ocenił(a) film na 6
Aleksandra_Pucilowska

Tylko Familiady i Złotopolskich brak :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones