PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=458789}

Księżna

The Duchess
7,4 88 413
ocen
7,4 10 1 88413
6,4 16
ocen krytyków
Księżna
powrót do forum filmu Księżna

Na koncu filmu ksiezna rodzi corke...oddaje ja rodzinie Charlesa Grey'a...pozniej jest bal ,na
ktorym ksiezna go spotyka...on jest juz zareczony i mowi,ze ma siostrzenice Elize (corke
ksieznej,jego corke) ....I tu moje jedno pytanie czy Charles Grey wiedzial o tym ze jest to jego
corka (i powiedzial ,ze niby nie), czy naprawde o tym nie wiedzial??? Kiedys myslalam,ze nie
lecz gdy obejrzalam ten film teraz juz sama nie wiem ....Mysle,ze mogl o tym wiedziec,poniewaz
tak dziwnie na nia patrzl i mowil ''ze musisz ja poznac''(z takim podejrzeniem co on na
to?)........Sama nie wiem,,, czekam na odpowiedz....

ocenił(a) film na 8
klaudiak2000

wiedział, że to jego córka, bo kiedy odbierała córkę jego ojciec to ojciec przekazał, że Charles chce aby on się tym zajął.Charles postanowił tak powiedzieć, że to jego siostrzenica, ponieważ wszyscy słuchali o czym on i księżna rozmawiają. Nie chciał robić jej problemów, bo po to została wywieziona na wieś, żeby nikt nie wiedział o dziecku. Siostrą Charlesa nikt i tak się nie interesuje to tym bardziej siostrzenicą.

ocenił(a) film na 8
zoolinka

Dzieki... :)

ocenił(a) film na 9
zoolinka

Nie do końca - owszem Charles wiedział, że to jego córka i z tym się zgodzę, ale kiedy Georgiana oddawała córkę to generał Grey powiedział, że to jej mąż (czyli książe) powiedział, że lepiej będzie jak zajmie się tym on, a nie sam Charles.
Poza tym Charles mówi, że Eliza jest jego kuzynką (a nie siostrzenicą). To jeszcze dalsze pokrewieństwo, a co za tym idzie mniejsze prawdopodobieństwo, że ktoś się nią zainteresuje.

komarowy

Z tą kuzynką jednak się nie zgodzę. Charles podczas rozmowy z Georgianą wyraźnie mówi "niece", czyli jednak siostrzenicą.

ocenił(a) film na 8
aleksandra19947

Jestem świeżo po seansie. Powiedział „niece”. A stary powiedział ze to książę (nie charles) zadecydował żeby oni dziecko wzięli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones