PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=227977}

Księżniczka i cesarz

Jodhaa Akbar
7,7 4 317
ocen
7,7 10 1 4317
Księżniczka i cesarz
powrót do forum filmu Księżniczka i cesarz

Ten film jest wspaniały. Mój pierwszy kontakt z Bollywoodem i uważam, że to świetna odskocznia od wtórności amerykańskiej kinematografii. Feria kolorów, świetna muzyka i świetna historia. 3,5 godziny jak z bicza strzelił!

piofol

To podobnie jak u mnie. To był także mój pierwszy film Bollywood i uważam że był to bardzo dobry początek, ponieważ dzięki niemu zachwyciłam się indyjskim kinem. Też uważam że są to filmy różniące się od Hollywoodu, przede wszystkim dlatego że są piękne (pomimo długich piosenek co nie zawsze pasują) i niosą jakieś przesłanie. Oczywiście nie o wszystkich filmach hindi mam taką opinie (bo zdarzają się również kompletne dna). Bardzo Ci polecam ten typ kina, zwłaszcza że zauroczył Cię "jodhaa akbar". Niektóre są poważne, z głębią, popychające do refleksji a niektóre komedie romantyczne, ale w większości jest coś pięknego. Niestety czasem się ciągną jak nie wiem co bo w standardzie trwają ponad 3h ale czasem to się nie wie kiedy ten czas minął bo tak wciągają, że aż nie wiadomo co się dzieje wokoło. Cieszę sie że jakiś mężczyzna też docenia kino Bolly (bo istnieje opinia że jest to kicz-nic dziwnego jeśli ma się do czynienia z tymi beznadziejniejszymi produkcjami)

ocenił(a) film na 6
piofol

a mnie urzekła piosenka Khwaja Mere Khwaja ... nie moge przestac jej sluchac ^^ (ta ze slubu)

użytkownik usunięty
misti27

Tak, jest piękna ta piosenka. A film też wspaniały, chociaz sceny walki trzeba ogladac tak z przymrużeniem oka :)

ocenił(a) film na 6

polecam Ci piosnke z Fanaa (jesli jeszcze jej nie znasz), Des Rangila - tak na mnie zadziałala, ze zapisalam sie na lekcje Bollywood dance :D jednym slowem - inspirująca:)

użytkownik usunięty
misti27

Znam, Fanaa mam w domu na dvd :) o a gdzie sie zapisalas na te tance? jakie miasto?:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones