PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=134119}

Księżniczka na ziarnku grochu

The Princess and the Pea
6,6 852
oceny
6,6 10 1 852
Księżniczka na ziarnku grochu
powrót do forum filmu Księżniczka na ziarnku grochu

Te postacie są okropne -w ogóle nie mają wdzięu! Biedne dzieci...

Irmgarda

oż... zgadzam się... nie to co stare bajki Walta Disneya..

__Magda__

Tamte postacie przynajmniej były sympatyczne...
Jakoś nigdy nie lubiłam "Księżniczki na ziarnku grochu", jakaś taka zbyt deliktane zawsze mi się wydawała.
Pozdrawiam

Irmgarda

I guess I know what you mean, ladies ;)

http://gfx.filmweb.pl/f/134119/ph.72142.jpg [gfx.filmweb.pl/f/134119 ...]

wiadomo, disney i pixar to główni potentaci na rynku bajkowym. ale czy w disneyowskich bajeczkach nie drazni was ta ciagla monotonia? wieczny schemat: opowieść o przyjaźni i miłosci?

chinese_bomb

Wwieczny schemat mi przeszkadza (bo w końcu miłośc i przyjaźń sa w życiu bardzow ażne), lecz raczej wiecznie ten sam sposob przedstawiania go.
Pozdrawiam

chinese_bomb

schemat? ja uważam ze te bajki mają drugie dno, cos wiecej niz tylko schemat... :)
pozdrawiam

Irmgarda

ta bajka to pomyłka. ja na nią nigdy nie pójdę.

plz

Skąd wiesz, że to pomyłka skoro tego nie widziałaś?

ocenił(a) film na 8
Irmgarda

Dzieci patrzyły w ekran z otwartymi buziami. Wg mnie film im się podobał. Mojej córce na pewno.

ocenił(a) film na 10
iwonasl

"Księżniczka na ziarnku grochu" to chyba pierwsza od wielu lat bajka w kinie "dla dzieci". bo tak na mój gust to te wszystkie "shreki" i "rybki z ferajny" czy "nemo" to nie są bajki, tylko "filmy animowane" dla osób powyżej 13-15 roku życia :/. Wszystkie ze specyficznym poczuciem humoru i gierkami słownymi, których małe dzieci nie mogą rozumieć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones