Dla odmiany proponuję Zniesławienie (Defamation)

Więc zgodzę się że jest to produkcja bardzo ciekawa, nawet nie przypuszczałem że taka sytuacja miała miejsce w Polsce. To prawie tak jak z muzułmaninem, który przeszedł na chrześcijaństwo http://www.youtube.com/watch?v=ZNhWBt8wUEI&feature=relat... Więc jednak takie historie się zdarzają. Film profesjonalnie zmontowany ... no i to chyba tyle dobrego o tym filmie. Sam przekaz to niestety ale jednostronnie pozytywne podejście do Ortodoxów i kwestii żydowskiej. Zamiast zachwycać się Żydami dla odmiany proponuję obejrzeć film Zniesławienie (Defamation). Rozumiem że ten gość źle się czuje w swojej odmienności no ale żyje w centrum innego narodu więc ma się rozumieć że wzbudza ciekawość. Bardzo tęskni za Stanami przecież wiadomo że w Stanach Żydowi włos z głowy nie spadnie, są tam oni traktowani jak święte krowy bo za nimi stoi ogromny kapitał. No a na koniec ten debil - kibol jakby naprawdę bardziej wygadanego gościa znaleźć nie można by . Sam nie wiem jak ocenić bo od technicznej strony nie mam zastrzeżeń to od strony propagandowej film leży na łopatkach. Niech będzie 4/10.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: