PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=329950}

Księga rekordów Szutki

Knjiga rekorda Shutke
7,6 1 376
ocen
7,6 10 1 1376
7,3 3
oceny krytyków
Księga rekordów Szutki
powrót do forum filmu Księga rekordów Szutki

Dawno nie widziałem takiego słabego kina, dokument nieciekawy, nudny, nieśmieszny. Pokazujący sceny, które ciężko sie ogląda (maltretowanie koni, przebijanie skóry dziecku i inne) Szkoda czasu, ale nie mogłem się dużo spodziewać po CZESKIM FILMIE.

ocenił(a) film na 10
szustrik

Dawno nie czytałem komentarza, który byłby tak odległy od moich odczuć nt. filmu:)

mosix

Film jest GENIALNY!!!! Polecam kazdemu :) Ach, ten klimacik, muzyka no i ci cudowni bohaterowie :)

Do autora tego wątku- rez. jest Serbem, film przesycony jest klimatem Bełkanów a Czesi tylko dali pieniądze ;)

szustrik

Mam wrażenie, że oglądałeś jakiś inny film ;-)

szustrik

Leciał pod PeKiNem w Warszawie i faktycznie, ziewałem z nudów. Nic interesującego, można to pokazać o wiele ciekawiej. Szkoda mi tylko tych ludzi z filmu, ktoś powinien im pomóc.

ocenił(a) film na 9
Solomon_Kane

w czym?

kalijugananda

Już nie pamiętam w czym, bo nie pamiętam tego filmu. Z tego, co widzę po swoim komentarzu sprzed dwóch lat, dobrze się składa :)

ocenił(a) film na 9
Solomon_Kane

cóż, różne są gusta - i dobrze. zastanawiałem się, o jakim dokumencie mógłbym mieć podobne zdanie i oto znalazłem! takie odczucia towarzyszą mi, ilekroć oglądam jakieś relacje z obrad sejmu: i nudne, i można zrobić ciekawiej, i szkoda mi tych ludzi... :D

ocenił(a) film na 10
szustrik

cisnie mi sie na usta jakas riposta ad personae

powiem krótko - Szutka to jeden z cudowniejszych dokumenntów jakie ogladałem.

ocenił(a) film na 9
rapatang

całkowicie popieram kolegę

ocenił(a) film na 10
szustrik

koleszko zmien dilera lepiej,,, ale ty musisz byc nudziarzem w kraciestej koszuli zaciasnych jeansach przetluszcone wlosy i pingle jak denka od butelek tak cie widze chlopaku:D ja plakalem na tym filmie tak samo jak jak na "czarnym kocie bialym kocie" a co jest dla ciebie dobrym kinem gosciu ?

ocenił(a) film na 8
szustrik

Bardzo dobry dokument, który pokazuje, iż w stale rozwijającej się i pędzącej do przodu Europie są w niej miejsca, gdzie zatrzymał się czas...

ocenił(a) film na 9
szustrik

wracaj do powrotu do przyszłości III ktory oceniles na 10/10, to nie film dla ciebie, proponuję seans o 19.00 na tvp 1, na pewno będziesz zadowolony

szustrik

Zdecydowanie film jeszcze nie dla Ciebie, dziecko. Może kiedyś, jak już będziesz duży. To samo dotyczy czeskiego kina. Na razie Toy Story całkowicie Ci wystarczy.
A skąd w ogóle przekonanie, że dokument ma być śmieszny?

titi

Ja właśnie tak się przymierzałem żeby obejrzeć.Ale faktycznie na trailerze jest urywek jak facet konia łopatą natarania.To trochę mnie zniesmaczyło.To chyba raczej taki dokument o kopciuchach niż komedia.Ale pewnie warto obejrzeć.Pomimo paru scen.Jedynie oglądałem dokument o cyganach na Słowacji.Trochę tam mają przesrane z tym bydłem.

jezi86

Cyganie na Słowacji faktycznie maja przesrane, choc nie wiem, czy z bydlem.

titi

Nie oni psy jedzą tylko.Każda wioska zgania na drugą.

jezi86

Musi dużo psów być na Słowacji, skoro tylko to jedzą. Ja tam u znajomych słowackich Cyganów zawsze wpierniczam placki z kapusty bez zadnego psiego posmaku.

jezi86

http://www.youtube.com/watch?v=jz1GbjKd3HE - dokument o cyganach - kradną, śmierdzą, a do tego rasiści

Solomon_Kane

No dokładnie ten film oglądałem.

ocenił(a) film na 8
jezi86

kawał dobrego antropologicznego dokumentu!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones