PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229424}

Ktoś całkiem obcy

Perfect Stranger
6,8 27 785
ocen
6,8 10 1 27785
4,8 5
ocen krytyków
Ktoś całkiem obcy
powrót do forum filmu Ktoś całkiem obcy

a tu taka niespodzianka :))
te zdjęcia OCZU są chyba trochę symboliczne, że nic nie jest w stanie się wydarzyć w tajemnicy, bez żadnych świadków, że zawsze OKO jakiegoś wielkiego brata zauważy co się stało, co było pokazane kilkukrotnie :)
Końcówka najlepsza!

ocenił(a) film na 7
Cygi_2

zgadzam sie, mimo że cały film troche się mozolnie ciągnie to końcówka po prostu zaskakuje! Naprawdę byłam zaskoczona :)

ocenił(a) film na 5
ZaCiagamSieToba

No i w zasadzie tyle można o tym filmie powiedzieć @:-)
1,5h wałkowania i cokolwiek zaskoczenia dla osłody na ostatnie 5 min. @:-) Ale jedna jaskółka nie czyni wiosny. Z reszta to zaskoczenie to w taki sposób podane, że niczym się nie różni formalnie od krótkich felietonów puszczanych podczas "Wiadomości", "Faktów" czy w polsatowskich "Wydarzeniach". Wielkiej różnicy by nie zrobiło gdyby narrator domyślny z za ekranu doczytał to co przedstawił spot reklamowy na sam koniec. @:-)

PS
A tak już zupełnie poza tematem to może zaciągnęlibyśmy się sobą nawzajem? @:-D @:-)

ocenił(a) film na 7
gandalfszalony

Tak zupełnie poza tematem... hahah cóż za ciekawa propozycja :-)

Jeszcze o takiej porze hahah! :D

ocenił(a) film na 7
ZaCiagamSieToba

Według mnie zakończenie było niesamowite. Ogólnie film fajny i warto obejrzeć nie jeden raz.

Peter2013

Też mi się podobał. Akcja faktycznie mogła niektórych nudzić ale mi bardzo przypadł do gustu ten klimat. To jest thriller a nie film sensacyjny i moim zdaniem spełnił swoją rolę ponieważ trzymał w napięciu a końcówka to po prostu rewelacja :) 8/10

ocenił(a) film na 9
AlexabezKeksa

Zdecydowanie się zgadzam, mnie również podobało się, to że akcja filmu rozkręca się powoli, a napięcie i informacje są dostarczane stopniowo, było to bardziej realistyczne niż gdyby nagle wszyscy wszystko mieli i wiedzieli. Tak samo wpadki głównej bohaterki, to, że nie zawsze wszystko szło zgodnie z planem i to jak skomplikowane na pozór robiły się relacje między głównymi bohaterami nadaje temu filmowi klimat i powoduje, że zakończenie ma jeszcze mocniejszy wydźwięk, bo widz naprawdę się go nie spodziewa mimo, iż teoretycznie twórcy przekornie wrzucają sceny z przeszłości Row sugerujące jakąś tragedię i silny związek pomiędzy nią, a "przyjaciółką".

ocenił(a) film na 6
Cygi_2

Końcówka mnie dobiła.
Serio, Miles mógł być tak głupi?

ocenił(a) film na 7
Martin von Carstein

Miles był bardzo inteligentny ale niestety dla niego miał obsesję na punkcie Roweny...

Kempy235

Był inteligentny, ale jednak zarazem głupi. Skoro wiedział, że Rowena zabiła swoją przyjaciółkę (i to jeszcze w jaki sposób!) to powinien był wiedzieć, że i jego będzie chciała zabić zwłaszcza, że powód miał być dokładnie ten sam. Nie wiem co on sobie myślał. Że przyjaciółkę zabiła za szantażowanie ale jemu się upiecze? Bezsens.

ocenił(a) film na 9
AlexabezKeksa

Wydaje mi sie ze Miles myslal ze skorzysta z pieknego cialo Roweny, w koncu zabicie przyjaciolki zajelo jej ok 20 lat...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones