PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229424}

Ktoś całkiem obcy

Perfect Stranger
6,8 27 783
oceny
6,8 10 1 27783
4,8 5
ocen krytyków
Ktoś całkiem obcy
powrót do forum filmu Ktoś całkiem obcy
ocenił(a) film na 7
teett

Wyspa tajemnic to taki z nowszych a ze starszych Adwokat Diabła,Prestiż,Skazany na Shawshank chociaż tutaj aż takiego zaskoczenia nie było :P

użytkownik usunięty
teett

Klasyk klasyków : Psychoza Hitchcocka.
Polecam.

teett

sekretne okno , 23, szósty zmysł, prestiż, tożsamość

ocenił(a) film na 7
teett

"Kolekcjoner kości", "Złodziej życia"

teett

The Mist, Blady strach, W sieci zła, Iluzjonista, Madhouse, Gothika, Miasto gniewu, Babel, 21 gram.

teett

zapomnieliście chyba o najważniejszym czyli najbardziej zakręcony film w historii The Game z Douglasem :)

ocenił(a) film na 6
teett

A o Podziemnym Kręgu nikt nie napomknie?:)

ocenił(a) film na 6
ppp84

Zresztą teraz jak się tak zastanowię to pewno celowo nie był tu wymieniony, bo jak porównywać oba filmy. Ktoś całkiem obcy choć nie jest rasową szmirą to oferuje tylko ciekawe (powiedzmy zaskakujące) zakończenie i nazwiska...reszta jest do przesady średnia i nie wypada chyba porównywać go do wybitnego Podziemnego Kręgu czy nawet do Mechanika. Ktoś całkiem obcy popada w zapomnienie bardzo szybko...ja po 2 miesiącach a może i krótszym czasie nie umiałem sobie przypomnieć o czym w ogóle był...nawet zakończenia zapomniałem...a z pamięcią raczej nie mam problemu...Dla mnie znaczy to tylko tyle, że film jest co najwyżej średni choć aspirował w mich oczach na więcej....Niestety...

ppp84

Zgadzam się z Fight Club. Od siebie dorzucę jeszcze Primal Fear aka Lęk Pierwotny, również z Norton'em - mnie zakończeniem po prostu wbił w ziemię...

teett

Życie za życie , Szósty zmysł , Incepcja , Wyspa tajemnic , Złodziej życia ...

ocenił(a) film na 6
teett

The Usual Suspect z Kevinem S.

ocenił(a) film na 9
teett

Nieproszeni Goście, mnie zaskoczył bardzo ;)

ocenił(a) film na 7
teett

Duże złe wilki, La Cara oculta, El Cuerpo, Labirynt, Drzwi obok, Piąty wymiar, Przeczucie, Dom snów, Jedenasta czternaście.

teett

"Siedem" dobry film z zakończeniem jakiego oczekujesz.

ocenił(a) film na 9
teett

"Labirynt" (nie, nie, nie żaden Fauna) tylko amerykański thiller o całkiej innej tematyce z Hugh Jackmanem.

ocenił(a) film na 4
lynna

Labirynt albo belgijski film The Treatment - jeszcze mroczniejszy niż Labirynt

ocenił(a) film na 6
teett

Kod nieśmiertelności
Wyspa
Sierota
Z najnowszych. Eliza Graves (w klimacie Wyspy tajemnic)

ocenił(a) film na 7
anielka0000

Przecież zakonczenie w wyspie tajemnic to niedopowiedzenie, a tu wszystko jasne. Jeden napisał, a reszta "fachowców" za nmim powtarza.

użytkownik usunięty
teett

Nieproszeni Goście ;))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones