PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6919}

Kto wrobił Królika Rogera

Who Framed Roger Rabbit
7,1 28 717
ocen
7,1 10 1 28717
7,2 17
ocen krytyków
Kto wrobił Królika Rogera
powrót do forum filmu Kto wrobił Królika Rogera

haha moje dzieciństwo

ocenił(a) film na 10

urodziłam sie na tym filmie, miałam chyba z 6 lat. później w 5 klasie straciłam kasete z oczu.
płakałam ;((

Ronnie8

Ronnie to podobnie jak ja ;-). Pamiętam kiedyś, każdy film na VHS katowany do oporu, aż głowica wariowała ;-). Albo wypożyczalnie kaset video oblegane codziennie ale pewnie wiesz ocb... Wracając do filmu świetna produkcja i to na tamte czasy zrobić taki miks anime dla mnie mistrzostwo. POZDRO!!!

ocenił(a) film na 10
jasio88thc

noo z tymi kasetami to była mania. żałuje że nie mam u siebie odtwarzacza video. mój sąsiad to maniak filmowy, i ma wszystkie zajebiste japońskie filmy z lat 50, 60 i 70 na VHS. dobre czasy :D

ocenił(a) film na 3
jasio88thc

E, ja to oglądałam lepsze filmy:) Mnie denerwowało połączenie animacji i normalnego filmu, zawsze mi się wydawało, że aktorzy grają w nich lekko sztucznie, bo przecież nie widzą tej drugiej postaci...
Zdecydowanie mi się nie podobał.

marsjanla

Jak to nie widzą? Czyżbyś sugerowała, że są ślepi?

ocenił(a) film na 10
marsjanla

aktorzy nie raz i nie dwa czegoś nie widzą- np. dinozaury u Spielberga albo kiedy grają w pomieszczeniu z jednolitym tłem, a dopiero komputerowcy coś wstawiają jako obraz tak chyba było przy gwiezdnych wojnach z natalie portman.

marsjanla

Dzisiaj sobie włączyłem bo nie widziałem tego filmu kupę lat i powiem szczerze kicha ani przez moment mnie nie rozbawił i nie wciągnął a Bob Hoskins też jakiś wkurzony przez cały film .

użytkownik usunięty
Ronnie8

Ronnie powiedz mi o co Ci chodziło z tym "urodziłam... ? Chyba miałaś na myśli "wychowałam" :/ czyż nie

ocenił(a) film na 10

no tak :) dzieki za poprawke

użytkownik usunięty
Ronnie8

zawsze do usług ;)

Ronnie8

True story :)

mmaakkss

to także moje dzieciństwo, chętnie obejrzałbym jeszcze raz

ocenił(a) film na 10
Ronnie8

ja też go lubię.

ocenił(a) film na 9
Ronnie8

Ja jestem rocznik '84, też jest to film mojego dzieciństwa i będzie miał nieustający sentyment. Tym bardziej, że dziś obejrzałem go ponownie po... 15 latach, i stwierdzam że nie zestarzał się :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones