PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725}

Kto zabił ciotkę Cookie?

Cookie's Fortune
6,7 4 325
ocen
6,7 10 1 4325
6,8 9
ocen krytyków
Kto zabił ciotkę Cookie
powrót do forum filmu Kto zabił ciotkę Cookie?

Urocze zadupie...

ocenił(a) film na 7

Uroczy obraz małomiasteczkowego południa Ameryki.

Miejsca, gdzie problemy zdają się nie istnieć, zabójstwo jest czymś nietuzinkowym i odstającym od normy, a z potencjalnym podejrzanym można pograć w celi w Scrabble i pogadać o rybach. I nawet gdyby otworzyć mu celę, on pewnie by nie uciekł.

Altman zabiera nas do krainy, gdzie czas zdaje się zatrzymał. Tak jakby kpił z szaleństwa tożsamego aglomeracjom rzucając przy okazji peany w kierunku spokojnego „zadupia”. Miejsca, w którym nawet „morderstwo” nie mogło się udać…

Świetne. Obejrzyjcie !!

Moja ocena - 7/10

Grifter

zadupie... hmmm????? Czyli to co jest za tobą. Kurcze pieczone: ludziska, miejsca, instytucje biją się abyś tyłem do nich nie stanął. Ale niestety nie możesz być tyłkiem do góry (swoją drogą niebo też może zapłakać z tego powodu). Kiedyś biedroń jechał autem z innymi prezydentami (i mieścili się jakoś w tym jednym autku) a ktoś skomentował, że lepiej siedzieć w tyle. Na szczęście z tobą takich problemów nie ma bo jesteś straight (mam nadzieję).
Twoja ocena uczyniła z tego filmu zadupie. Bo tyle warte twoje mędrkowanie.
Leć na przełaj donosić na mnie bo tylko tyle umiesz.

ocenił(a) film na 7
Shadow_dawnego_ggggggg

Masz nakukane w główce :)

Grifter

Co ty powiesz... Człowiek z jakąś maską na głowie atakuje mnie za kominiarkę.
Zresztą ,,nakukane" powiadasz. A co to znaczy jeżeli mogę wiedzieć szanowny panie?
Doniosłeś już na mnie?

ocenił(a) film na 7
Shadow_dawnego_ggggggg

Masz nayebane :)

Grifter

Masz nayebane :) i to czerwonymi ekskrementami. Mózg zanieczyściło.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Grifter

mam nakukane...??????
No to dobra:
A kuku! Tutaj jestem!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Grifter

Widzę kapusiu że już zdążyłeś na mnie naszpiclować. Jestem jaki jestem ale nigdy nie kabluję.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones