PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112142}

Kubuś i Hefalumpy

Pooh's Heffalump Movie
7,1 21 144
oceny
7,1 10 1 21144
5,8 6
ocen krytyków
Kubuś i Hefalumpy
powrót do forum filmu Kubuś i Hefalumpy

Jestem jego wielkim fanem!! Mam 16 lat i nadal lubie go ogladac :D
Kto jeszcze lubi Kubusia Puchatka niech sie wpisze!!:D

użytkownik usunięty
shaggy_2

A ja jestem Olcia i mam10 lat. Uwielbiam Kubuśa Puchatka a w niedziele jadę do kina na kubuśa i Hefalumpy . Odpisz mi na olamakowska@poczta.onet.pl

użytkownik usunięty
shaggy_2

CO ZA PYTANKO?! MAM 12 LAT , LECZ TO NIE ZMIENIA FAKTU, ŻE KUBUŚ PUCHATEK, HEFALUMPY I KONIECZNIE WINNIE THE POOH! ! !
JESTEM POPROSTU ZACHWYCONA!!!


KOCHAM KUBUSIA!!!! ZBIERAM Z NIEGO KARTECZKI!!! JESTEM MANIACZKĄ KB!! !!!!!!!!!!!!! !!!!
E-MAIL:ZOOM3@O2.PL
NAPISZCIE COŚ , BO ZWARIUJĘ!!!!!!!!! NR MÓJ GG:8490481

użytkownik usunięty
shaggy_2

CO ZA PYTANKO?! MAM 12 LAT , LECZ TO NIE ZMIENIA FAKTU, ŻE KUBUŚ PUCHATEK, HEFALUMPY I KONIECZNIE WINNIE THE POOH! ! !
JESTEM POPROSTU ZACHWYCONA!!!


KOCHAM KUBUSIA!!!! ZBIERAM Z NIEGO KARTECZKI!!! JESTEM MANIACZKĄ KB!! !!!!!!!!!!!!! !!!!
E-MAIL:ZOOM3@O2.PL
NAPISZCIE COŚ , BO ZWARIUJĘ!!!!!!!!! NR MÓJ GG:8490481

użytkownik usunięty
shaggy_2

hehe tak się składa że ja też uwielbiam Kubusia Puchatka. Mam 18 lat i ciagle mój pokuj jest ozdobiony różnymi pierdołami z Kubusiem. Mam poprostu fioła na punkcie tego misia :-)

użytkownik usunięty
shaggy_2

siemka mam na imię ewelina to moje gg 4585662 kto jest fajnem kubusia niech napisze mam 11 lat:)))

jetem antyfanem tej ociężałej masy o nazwie kubuś puchatek.
Ta masa spowalnia procesy myśleniowe małych dzieci co doprowadza do kalectwa ( umysłowego , dziecko wzoruje się na tłustej masie która nic nie potrafi zrobić i której trzeba pomóc w myśleniu i potem dzieci są takie same ) i do zostania pomoitem i pierdołą życiową !
Nienawidzę tego gówna !
Jak ktoś to lubi to jest pierdolą i ociężalą masą. Ten debil miś jest debilem bo dla miodu zrobi wszystko , ciota jedna nawet nie potrafi się powstrzymać od jedzenia.
A ta bajka zamiast uczyć dzieci uprawiania sportu i aktywnego żyia uczy zostania grubasem i obiektem kpin ważącym 70kg przy wzroście 120cm.
To paranoja i jak widze te dzieci w piaskownicy które mają trudność z podniesieniem łopatki to wiem że oglądają kubusia a jak widzę młodych piłkarzy to wiem że oglądają filmy !

Zandarm

Ty się Żandarmie Kubusia nie czepiaj!
Twój idol Żandarm też ani wzrostem, ani inteligencją nie grzeszył.
Ale ty go pobiłeś. Twoje odkrywcze stwierdzenie "Ten debil miś jest debilem..." jest godne nie Żandarma, a przynajmniej Milicjanta. Jak z raportu... Misia nazywasz "ciotą", a sam piszesz "...jak widzę młodych piłkarzy..." No i przyganiał kocioł garnkowi (miodu)...
A w Kubusiu nie ma ani agresji, ani nienawiści, jest za to dobro, współczucie, serdeczność i zawsze potrafi poświęcić się dla przyjaciół.
I takie cechy powinniśmy wpajać dzieciom, a nie brutalność, pośpiech, pogoń za pieniędzmi i sukcesem za wszelką cenę...

Jak nie potrafisz oglądać Kubusia, to nie oglądaj. Chodź sobie na mecze.
Ale jakże Ci współczuję ubóstwa emocjonalnego i braku wrażliwości.

Pozdrawiam

Zandarm

odpowiem ci tylko tyle...

"Przyjacielu, jeśli dane ci będzie żyć 100 lay,
to ja chciałbym żyć sto lat minus jeden dzień,
abym nie musiał żyć ani jednego dnia bez ciebie".
Kubuś Puchatek

Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
-Puchatku!
-Co Prosiaczku?!
-Nic-rzekł Prosiaczek,biorąc Puchatka za łapkę-chciałem się tylko upewnić, czy jesteś.

Powinieneś kandydować do europarlamentu. Powiedziałbyś, że to nie hamburgery i inne fast foody i brak aktywności fizycznej sprawiają, że dzisiejsze dzieci są otyłe, ale biedny Kubuś Puchatek, który jest winny tylko temu, że sam jest troszkę puszysty.

Zandarm

Noo może i głupia bajka ,ale dla starszych.
Dla małych dzieci nie zaszkodzi i więcej ma morałów niż spidermany itd.

ocenił(a) film na 7
Zandarm

Lubię Żandarma i Kubusia :)

shaggy_2

no tak, fakt, że bajki mają to do siebie, że są głupie i trochę mącą niktórym dzieciakom w głowie, no ale takie musza być ;] bo cóż to by była za bajka, gdzie bohaterowie mają takie same problemy jak my, ludzie? tego by się nie dało oglądać. A przy Kubusiu (:)) można się wyluzować i zapomnieć o problemach ;] polecam gorąco !!
PeeS. mam 15 lat ;)

dondziorex

KUBUŚ PUCHATEK !!!!!!! Nie ma lepszej bajki na świecie !!!!!!!!!! Naprawde nie ma...

shaggy_2

Ja mam 19 lat i wciąż lubię Kubusia(chociaż moim ulubionym bohaterem "Kubusia Puchatka" jest ten biedny Kłapouszek:-)
Pozdrawiam

shaggy_2

ja mam 19 lat i według mnie Kubuś Puchatek jest postacią od ktorej male dzieci moga sie wiele nauczyc. Gdy tylko mam jakis nowy filmik zawsze doprzucam mojej kuzynce i jej 3-letniemu szkrabowi. On jakos nie narzeka. pozdrawiam :]

ocenił(a) film na 10
shaggy_2

Ja mam 20 lat i przyznaje że to moja ulubiona bajka z dzieciństwa.A co do Żandarma to Don Peres chyba Ci wszystko wyjaśnił.

Pokemon108

Żandarm już raz mi podpadł, więc teraz nie zwracam na niego uwagi

lubie Kubusia, ale uwielbiam KŁAPOUSZKA!!!! taki biedny i taki kochany :))

shaggy_2

Cześc, jestem Ania, mam 12 lat chętnie poznam nowych kolegów i koleżanki ...
a tak naprawdę - Kubuś był fajny i byłam jego fanką, ale to było dawno... teraz mnie nudzi ... :(

shaggy_2

A ja mam 15 i również Kubusia uwielbiam ;) . Co do Żandarmu(...a?) to uważam, że Puchatek jest 3x lepszy niż te wszystkie bajki w których bohaterowie nałogowo się mordują... I nie chcę być tutaj staroświecka...
Pozdrawiam
BananaYoghurt

shaggy_2

Tesz jestem zagożałym fanem Kóbóśa Póhatkai mam 12 lat, Rzandarm- to nie prawda rze oglondanie Kóbóśa robu z nas-dzieci gópkuw!! TY! Gópi gópkó jeden!!

shaggy_2

BananaYoghurt- właśnie, Kóbóś jest dokładnie tszy razy lepszy od tego śmniesznego Rzandarma, chociasz waham sie mniendzy tszy i puł, ale zresztom- detale.
PiEs. Dzisiaj bende pisał ksionszke z rurznymi refleksiami zwionzanymi z pszygodami mojego kohanego ólóbieńca- Kóbóśa, jerzeli chcesz sie dołonczyć zkontaktój sie zemnom piszonc na emejla fajny_fan_póhatego_kóbóśa@bóźaczek.pl
Pozdrawiam wszystkih!!(oprucz tyh ktuży nie lubiom póhatka)

ocenił(a) film na 10
shaggy_2

Ja mam 21 lat ale nie wstydzę sie tego ,że uwielbiam Hefalumpka. A polubiłam go po obejrzeniu bajki "Kubuś i Hefalumpy". Najbardziej podobał mi się orginalny śmiech :)

ocenił(a) film na 7
shaggy_2

Też lubię tego kochanego misia :). Film jest przyjemny, jednak wg. mnie piosenki były nierówne, wsadzone tak "na siłę", by nie było pusto. Śmieszny, przyjemny, ale też czegoś mi tak zabrakło ;). Szkoda też, że nie było Krzysia, ale morał to ma :).

ocenił(a) film na 8
Karus

byl;) przy napisach koncowym ^^


a ja ten film kocham za to ze odpowiedni jest dla każdego. Dzieci potrafia w nim znalesc cieawa histore, ucza sie jak powinno sie traktowac przyjcaiol, wsparcia, a 'niedzieciom' przypomina jak powinny wygladac kontakt miedzyludzkie.

piekny i uroczy !

shaggy_2

a ja mam 18 i też to lubię :D takie pocieszne są te bajki, zawsze oglądam przed Świętami, wprawiają mnie w dobry nastrój

ocenił(a) film na 7
kamilka257

Mam 15 lat i wciąż czuję sentyment do Kubusia ;)
Wychowalam się na nim i uważam, że ta bajka jest wyjątkowa. To ją powinno się puszczać dzieciom, nie jakieś potworki uczace przemocy i nienawiści ;/

ocenił(a) film na 5
shaggy_2

Bajka mi się bardzo podobała - świetna :).
Pozdrawiam :D
P.S. A jeśli chodzi o wiek to mam 13, więc nie jestem jeszcze nadto wyrośnięta do Kubusia :).

shaggy_2

ja też uwielbiam Kubusia, przy czym raczej książki mi bardziej mi sie podobają. teraz nawet pojawiła się nowa pt. "powrót do Stumilowego lasu". super, fani Puchatka będą zachwyceni

shaggy_2

A ja lat mam 15 i powiem 14/15

ocenił(a) film na 7
michorek_filmaniak

boże no przejmujecie się tym żandarmem, a nie zauważyliście, że jemu chodzi tylko o to żeby się pokłócić??
trolli nie znają

ocenił(a) film na 5
shaggy_2

ja tez lubie kubusia ale ten film byl za malo kubusiowy, serial byl znacznie lepszy, a ten film jest dla bardzo malych dzieci, tzn 10latek moze sie juz nudzic

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones