PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106342}

Kumple

Buddy
7,3 10 373
oceny
7,3 10 1 10373
7,7 3
oceny krytyków
Kumple
powrót do forum filmu Kumple

Dałem ocenę 6 bo tego typu filmy, nie oceniam zazwyczaj na więcej. Wiele scen nieco pretenjonalnych, zakończenie lekko kiczowate ale (wiem, że niektórzy mogą zazgrzytać zębami) TAKIE JEST ŻYCIE! a przynajmniej takie może być życie jeśli spotka się na swojej drodze odpowiednie osoby, z którymi łączy cię prawdziwa przyjaźń czy miłość.

Mam z moimi kumplami podobne relacje i również za małolata nagrywaliśmy głupkowate filmiki w stylu jackass, cky. Co prawda nie udało nam się zostać gwiazdami tv ale i tak była to dla mnie sentymentalna podróż w czasie.

Prosta historyjka, przepełniona banalnością ale bardzo urokliwa i trzeba nie mieć serca i ogromny kij w dupie żeby się czepiać szczegółów :D

Baatman

Zgadzam sie calkowicie:) Sympatyczny, pelen uroku, lekki , taki na poprawe humoru;)/ zakonczenie straaaasznie kiczowate:D/. Kupilam go mojemu synowi, ale sama obejrzalam z przyjemnoscia. I sie tego nie wstydze;)

Baatman

"W sam raz na kaca" az musze obejrzec :)

ocenił(a) film na 10
Baatman

Historia może i jest banalna, ale niebanalnie opowiedziana. A sposób opowiadania jest ważniejszy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones