PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606583}
7,2 55 672
oceny
7,2 10 1 55672
6,7 9
ocen krytyków
Kung Fu Panda 3
powrót do forum filmu Kung Fu Panda 3

Gdybyście...

ocenił(a) film na 6

...musieli uśmiercić jedną postać z FILMU, to kto by nią był?
Ktokolwiek.

n00bers

nikt

n00bers

Shifu?
Nawet go uśmierciłem w scenariuszu moim własnym.

ocenił(a) film na 8
dawidking2

Zdecydowanie Shi-fu

n00bers

Ja bym uśmiercił jakąś kaczkę czy świnie

ocenił(a) film na 6
Rafman

Mocno twórcze :P

n00bers

A ty kogo byś zarżnął

ocenił(a) film na 6
Rafman

Hmm... Tak w sumie to myślę, że zarżnąć mógłbym kogokolwiek poza Małpą, Modlichem, Po, Żurawiem i Shifu.

n00bers

Czyli tygrysicę?

ocenił(a) film na 6
Rafman

Między innymi. A co?

n00bers

A to że ranisz me uczucia... T-T

ocenił(a) film na 6
Rafman

Powiedziałem, mógłbym, nie, że bym to zrobił. Powiedzmy, że jeśli chodzi o mordowanie, to byłaby gdzieś w końcówce...

n00bers

A to spoko :D no to w takim razie gdybyś musiał (nie mógłbyś tylko musiał) kogoś zarżnąć, to kogo?

ocenił(a) film na 6
Rafman

Myślę, że z takich bardziej istotnych postaci to Mastera Krokodyla, albo Woła.
A z pałacu, to chyba Żmiję....
A z istotnych dla fabuły to Pana Pinga.
Czy takie pozycje cię satysfakcjonują?

n00bers

W 100%

ocenił(a) film na 6
Rafman

No, widzisz?
A ty, w takim razie, kogoś innego niż wcześniej, byś ukatrupił?

n00bers

Z pałacu, też żmiję
A z istotnych dla fabuły, to muszę jeszcze trochę pomyśleć...

ocenił(a) film na 6
Rafman

Mądrze prawisz...
Bo np. śmierć jednej osoby w pewien sposób wpłynie na zachowanie innej.
Najlepszym przykładem jest tu właśnie Pan Ping. Po stałby się bankowo poważniejszy...

n00bers

To chcesz mu zarżnąć ojca by był poważniejszy?
Dobre!!! :D

ocenił(a) film na 6
Rafman

Jak szaleć, to szaleć, nie? :D

n00bers

No pewnie, jak mordować to na całego xD

ocenił(a) film na 6
Rafman

No! XD
I skończy się na tym, że pierdzielniemy w Dolinę Spokoju Meteorem xD

n00bers

Poco dolinę odrazu całe chiny :P

ocenił(a) film na 6
Rafman

Albo ogólnie cały świat. xD

n00bers

Zapachniało Final Fantasy VII :) (Plan złego: rozwalić planetę Meteorem)

n00bers

Nie pisz bloga o Kung Fu Pandzie. Na swoim blogu już wystarczająco doprowadziłeś mnie do płaczu ubijając moją ulubioną postać.

ocenił(a) film na 6
dawidking2

Hansa?

n00bers

Skippera. Ale w następnym opowiadaniu to naprawiłeś.

ocenił(a) film na 6
dawidking2

Czyli go nie zabiłem -.-

n00bers

I tak przeżyłem wstrząs.

ocenił(a) film na 6
dawidking2

To myślę, że po kilku moich wersjach KFP zszedłbyś na zawał :P

n00bers

Po prostu Pingwiny bez skipera, byłyby dla mnie o połowę słabsze.

ocenił(a) film na 6
dawidking2

Pingwiny, bez któregokolwiek pingwina byłyby słabsze o więcej niż połowę. :P
Tak naprawdę, to bez Skippera nie byłoby oddziału, ale to już co innego.

n00bers

Być może bez Skipera nie było by Hansa i Bulgota.

ocenił(a) film na 6
dawidking2

A tego, byłoby za wiele!
Bulgot definitywnie rozwala wszystkich wrogów!

ocenił(a) film na 6
dawidking2

I tak nie zamierzam :P
I nawet nie zamierzałem...

n00bers

zadna nie chce w kung fu pandzie dramatow

n00bers

i jakby nie bylo Shifu to by PO umarl na zawal

PandaSylwia

A ja tam mogła bym pozbyć się Modliszki, ale nie dlatego, że wtedy na łódce przerwał rozmowę między Po i Tygrysicą, tylko czasami po prostu jest denerwujący, wiem, że bez niego wiele misji by im się nie powiodło, ale zachowanie Modliszki jest często denerwujące i nich mu wreszcie jakaś dziewczyna odgryzie głowę.

Milena8082

Ja to bym uśmierciła Po ale wszystkim by się tylko wydawało że nie żyje, a tak na prawdę byłoby inaczej. To by było coś takiego, że np. Umarłaby w walce jakaś inna panda, która by wyglądała identycznie jak Po, a prawdziwy Po byłby porwany z nurtem rzeki. I to by się wydarzyło na początku filmu, a na końcu by się okazało, że on jednak żyje. Oczywiście piątka i Po byliby ze sobą jeszcze bardziej zżyci i gdyby zauważyli martwego Po to fajnie by było gdyby tak Ti się rozpłakała, ale wiecie, nie jakoś strasznie ale trochę. Taki płacz, że nie pojedyńcza łza tylko wiele łez, ale też nie aż tak bardzo że nie można złapać oddechu. Rozumiecie?

ocenił(a) film na 5
n00bers

Bardzo dramatyczną byłaby śmierć Tygrysicy, w końcu w drugiej części Po zżył się z nią. I gdyby ona zginęła, to nie byłoby już to samo, czegoś by brakowało. A wyobrażałbym sobie to jako jakąś totalną batalię całej Piątki, Po i Shifu przeciwko armii kogoś naprawdę potężnego, jak Taj Lung, Ugway i Shen w jednym. W tej walce zginęła by Tygrysica, reszta byłaby w opłakanym stanie, a Po jakimś cudem w gniewie zbiera w sobie resztkę siły i mści się za wszystkich, zabijając wroga... Tym samym mogliby skończyć kręcić Kung Fu Pandę. Żurawia też by mi było szkoda. A gdyby padły Modliszka albo Małpa, to trudno.

Luukasz

Ale małapa to najlepszy przyjaciel Po, co dobrze widać w dodatkowych odcinkach

n00bers

Jakąś świnie gęś. Z czegoś trzeba żyć nie?

n00bers

shifu

n00bers

Jeśli tak dla dzieci, to Shifu
A tak w wersji zimenj, dramatycznej to walka Po i Tygrysicy ramię w ramienia i ich razem polęgniecie.

n00bers

Głowny wróg

LordVader345

A co by było gdyby uśmiercili Tygrysice Po by Dostał Afazji ( choroba przez którą nie można myśleć ani mówić)

PandaSylwia

Albo tatę Po(chociaż u się jeszcze zastanowię) albo głównego wroga(ale to się już robi nudne) albo ducha tego żółwia.

PandaSylwia

Już w jednej historii przeczytałam jak jeden z moich ulubionych autorów, napisał historię, w której Tygrysica ginie i to w dodatku w pierwszym rozdziale. Ale to jest taka historia, gdzie autor ma władzę nad czasem i wszystko, co wydarzyło się w tym pierwszym rozdziale może się skończyć zupełnie inaczej. Ale to jest coś w rodzaju części 6 i tam Po nie popada w Afazję, zbiera w sobie wszystkie siły, mści się na ich wrogu pokonując go i wraca do Doliny Spokoju do swojego syna, a podczas walki traci rękę. Ale jak mówiłam, ta historia tak się zaczęła, a skończy się ... nie mam zielonego pojęcia jak? Ale jak pojawi się zakończenie to dopowiem.

Ja natomiast na tę sprawę, mam inny pogląd, ale to, chyba pokażę we własnej KFP 6 , ale to trochę potrwa zanim dojdę do części 6, na razie muszę skończyć czwórkę.

ocenił(a) film na 8
Milena8082

Po co w ogóle uśmiercać postacie? Takie ponure tematy

mzelek_filmaniak

Nie wiem? To po prostu taki temat by mieć, o czym podyskutować. Nikt tu na pewno nie chce pozbywać się żadnych postaci.
I jeśli na przykład chodzi o śmierć Tygrysicy to, jest to jedna z tych postaci, których nigdy nie chciałabym zabić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones