PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606583}
7,2 55 657
ocen
7,2 10 1 55657
6,7 9
ocen krytyków
Kung Fu Panda 3
powrót do forum filmu Kung Fu Panda 3

W trakcie jak szli do Po Daniel zapytał sie mistrza
Daniel : a wiec mistrz sie zgadza
Shifu : tak zgadzam sie na twój trening
- dobrze mistrzu
W tym samym czasie w domu Daniela
Ojciec Daniela :Daniel gdzie on się podział . nagle ojciec daniela znalazł list od Daniela
List Drogi ojcze nie szukaj mnie
Ojciec : a co mnie on obchodzi jak go złapią to pójdzie do sierocinca
W pałacu
Shifu i Daniel dotarli do Po
Shifu Po pozwól na chwile
Po dobrze mistrzu
Shifu po to jest Daniel będzie się uczył u nas pokaż mu pokój i cały pałac
Tym czas w Rosji
Władimir i Petro szukali dziecka o którym mówiła przepowiednia. Ze to dziecko zna jeden z czterech żywiołów wody,ognia,powietrza i ziemi i ze też może przenieść sie do swiata duchów
Władimir: Petro musimy iść do chin ponieważ tam widzano dziecko które panuje nad żywiołem
Petro: to tydzień drogi
Władimir Tak wiem ale musimy się tam dostać i porwać to dziecko
Tym czasem w pałacu nadeszła noc wszyscy pośli spać Po znowó miał dziwny sen sńiły mu sie dwie czarne pantery i mówiły w dziwnym języku nie zrozumiałym dla Po ale zrozumiał ze oni chcą Daniela Po gławtownie sie obudził i szybko poszedł sptawdzić czy Daniel spi i zastanawiał sie kto to był ale niemógł ich razpoznać
Następnego dnia rano Po ostrzegł Shifu i piątke ze dwa czarne lamparty chcą porwać Daniela. Po tym jak Po powiedział wszyscy byli w stanie gotowości

Wesołych świąt reszta bd po świętach

tomasz1234567

Super i mówie tu o dwóch częściach
Ale ten Władimir heh XD
Rozumiem że Putin ? :-D
PiŻW
Oraz Wesołych Świąt
Oraz Szczęśliwego Nowego Roku :-)
★★★★★

Super_Lala14

No no to db a 3 cz bd może dziś w nocy

tomasz1234567

Ciesze się a planujesz inne opowiadania z jakąś akcją :-)

Super_Lala14

No jo Daniel jest wzorowany na mnie bo lubie shifu . przez przypadek wysłałem całą opowieść do brata

Super_Lala14

Mam nadzieję, że widziałaś ostatnio moją nową historię "Płacząc dla Wygody" i nowy rozdział do KFP 4 - Mój Pomysł.

Milena8082

Sorry ale nie widziałem

Super_Lala14

Co to znaczy PiŻW

tomasz1234567

PiŻW - Pozdrawiam i Życzę Weny, skrót, na fanfiction często to widuję. I co do opowiadania, ciekawy pomysł, choć czemu znowu Rosja, jednak jest niemal, że pewna, iż te dwie Pantery Władimir i Petro to nikt inny, niż Putin. Cóż, czekam na kolejną cześć i życzę udanej pracy.

Milena8082

A petro to nikt inny jak prezydent ukrainy pierwsza myśl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones