PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606583}
7,2 55 672
oceny
7,2 10 1 55672
6,7 9
ocen krytyków
Kung Fu Panda 3
powrót do forum filmu Kung Fu Panda 3

Moim zdaniem

ocenił(a) film na 8

Wcale, nie chcę powstała KFP3

mzelek_filmaniak

WTF czemu? : / To chyba jedyny animowany film, który lubię.

ocenił(a) film na 9
mzelek_filmaniak

Ty no właśnie czemu nie chcesz? Ja tam zgadzam się z Milena8082 to przeważnie jedyny animowany film który mi się podoba

ocenił(a) film na 8
Chomik10

Tak na zdrowy rozum - o czym ma być?
Lord Shen (Biały paw) powrócił i chce kontynuować swe chytre plany.
No przecież to jest bez sensu!

ocenił(a) film na 9
mzelek_filmaniak

Może coś nowego wymyślą

ocenił(a) film na 8
Chomik10

Wątpię!
A w ogóle będzie tak głupie, jak Samoloty.
Pierwsze dwie były fajne, ale teraz powstanie takie główno jak Samoloty

ocenił(a) film na 9
mzelek_filmaniak

nie wiadomo

ocenił(a) film na 9
mzelek_filmaniak

Jeżeli tak wszystko krytykujesz to wymyśl coś lepszego!

Chomik10

Boże jaki krytyk >: ( dobra, objaśnię podobno na sto procent jest pewne, że w KFP 3 nie będzie już Shen'a.
Mają być dwa zagrożenia jedno o niespotykanej magicznej sile. Drugie w pobliżu nowego domu Po, bo w pewnym momencie historii podobno Po znajdzie swoją rodzinę i odwiedzi wioskę, gdzie mieszkają pandy i tam ma pojawić się jakieś inne drugie zagrożenie, jednak już nie tak silne jak to pierwsze.
Nie wiem, czy to jest na 100% pewne, ale tak przeczytałam na jednej angielskiej stronie. I na razie żadnego pewnego opisu fabuły nigdzie nie ma. W dodatku nad KFP 3 pracują Amerykańskie studio Dreamworks i Chińskie studio Dreamworks, więc możliwe, że trójka przebije KFP i KFP 2.
I w większości już obsadzone zostały role do dubingu w angielskiej wersji.
Myślę, że nie warto się uprzedzać do czegoś, co będzie pod koniec 2015 lub na początku 2016.

ocenił(a) film na 8
Milena8082

Takie butkii...
Ale i tak będzie słabe jak znam życie!

mzelek_filmaniak

Ale wcale nie musi takie być, czyż nie.

ocenił(a) film na 8
Milena8082

Frozen nigdy nie przebija jakiejkoweik animowanej produkcji :)

mzelek_filmaniak

Cóż, Frozen jest niesamowite to fakt, ale KFP 3 może być na równi, pierwsze dwie części były jak najbardziej w porządku, więc czemu trójka ma się okazać słaba.

ocenił(a) film na 8
Chomik10

Nie krytykujesz, tylko wrażam własne zdanie! :)

ocenił(a) film na 9
mzelek_filmaniak

No niech będzie ale rób to mniej krytyczniej

mzelek_filmaniak

No dobra, nie myśl, że Cię krytykuję. Po prostu ja również wyrażam swoje zdanie i konfrontuję je z twoim i próbuję Cię przekonać do tego byś przemyślał swoje zdanie na ten temat. Bo skoro nikt do końca nie zna pełnego opisu fabuły, to nikt nie powinien się uprzedzać do filmu, który jeszcze nie powstał.
Wiesz od jakiegoś czasu obserwuję to forum i nie widziałam jeszcze wpisów, które dotyczyły tego, że ktoś nie chce by powstał ten film. Większość komentarzy dotyczyła fanów TiPo lub ich anty fanów. A teraz pojawił się anty fan całego filmu. Ale to dobrze, bo przynajmniej znów jest o czym podyskutować. :)

ocenił(a) film na 8
Milena8082

Dobrze już dobrze!

ocenił(a) film na 9
mzelek_filmaniak

Po za tym nie oceniaj po jakiś innych filmach jak te ,,Samoloty"

Chomik10

Zgadzam się w 100% z tobą. Wiem, że filmy bywają często schematyczne, ale myślę, że Chińskie i Amerykańskie Dreamworks połączyli siły dlatego, że chcą oderwać się od schematu i ukazać coś, czego jeszcze nie było. Z resztą zaczekamy i zobaczymy.

ocenił(a) film na 8
Milena8082

No dobra, wierzę :)

ocenił(a) film na 8
Chomik10

Ale samoloty są do D**y !

ocenił(a) film na 9
mzelek_filmaniak

No to mówię że nie porównuj KFP do Samalotów

ocenił(a) film na 8
mzelek_filmaniak

Wyrażasz zdanie na temat nieistniejącego filmu, którego scenariusza jeszcze pewnie nawet nie ma - super. Skąd tacy idioci się biorą.
Po za tym Samoloty nie były wysokobudżetową produkcją, a dla porównania 3 część Madagaskaru była zajebista.

Artemisek

Zgadzam się Madagaskar 3 był niesamowity i KFP 3 też pewnie takie będzie, tylko trzeba mieć cierpliwość by czekać, ale pewnie zawsze się tacy znajdą, co tylko wszystko krytykują.

ocenił(a) film na 8
Milena8082

Niech am będzie....

ocenił(a) film na 8
Artemisek

Skąd nagle Madagaskar 3?

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 8
mzelek_filmaniak

Po prostu tak jakoś pod pasował do tematu. Madagaskar 1-3 to także wytwory Dreamworks. Więc skoro to było dobre, a nawet świetne, to KFP 3 też pewnie takie będzie. Dreamworks to świetna wytwórnia, nawet lepsza od Disney'a i nie tylko w kwestii animowanych filmów, ale i tych pozostałych.

ocenił(a) film na 8
Milena8082

Lepsze to było Frozen niż Madagaskar
Potwierdzam!

mzelek_filmaniak

Faktycznie Frozen lepsze od Madagaskaru.

ocenił(a) film na 8
mzelek_filmaniak

Frozen to nie komedia, w przeciwieństwie do Madagaskaru czy Kung Fu Pandy więc jeśli chodzi o kwestie humorystyczne to frozen jest gorsze od KFP i wszystkich części Madagaskaru.

ocenił(a) film na 8
Artemisek

Tylko chciałem zatosować porównanie!

mzelek_filmaniak

Cóż, wszyscy tutaj porównujemy coś do czegoś.

ocenił(a) film na 8
Milena8082

Taka jest uroda forum :)

mzelek_filmaniak

Kung fu panda 2 to świetny film i jedno wiem na pewno. Wiem że po dreamworks nie ma się co spodziewać dreamworks da na coś co o czymś nawet nie pomyślimy tyle wiem. Ja czekałam na kung fu panda 2 przez 3 lata i się nie spodziewałam że to będzie takie fajne i że będzie fajniejsze od jedynki i jeszcze coś jak będzie 2016 r to będę miała 15 lat :D

ocenił(a) film na 9
PandaSylwia

Ja to uwielbiam i kiedy KFP 3 powstanie to będę miała 16 lat ale i tak mi to nie zbrzydnie

Chomik10

Ja jak będę miała 40 i w tedy będą wszystkie części to na pewno mi nie zbrzydnie :D

PandaSylwia

A ja mam nadzieję, że jak będę miała te 40 lat, to nadal będę lubić ten film. :)

ocenił(a) film na 9
PandaSylwia

zgaszam się :)

ocenił(a) film na 8
PandaSylwia

KFP 3 Będzie, jak będzie miał 14,5 lat???

mzelek_filmaniak

Fajnie, ale jedna uwaga tak na przyszłość, 14,5 roku. Ja natomiast będę mieć 17 lat, liczę że do premiery nie stanę się aż tak dorosła by na to nie pójść, bo na obecną chwilę, chciałabym bardzo to obejrzeć, mogliby przyśpieszyć.

ocenił(a) film na 8
PandaSylwia

Za dużo powtarzasz słowo "DreamWorks"

mzelek_filmaniak

Kurcze, masz rację, muszę zacząć na to uważać, ale po prostu naprawdę lubię tą wytwórnię.

ocenił(a) film na 8
Artemisek

Niby czemu frozen jest gorsze? Animacja była zajebista!!!

ocenił(a) film na 8
mzelek_filmaniak

A temu że nie było aż tak śmieszne.

ocenił(a) film na 9
Artemisek

Otóż to!

mzelek_filmaniak

No mogłby powrócić lord shen! to była by wojna przeciwko pandami a pawiami armie by tam były setki! tylko jak PO odnajdzie swoich rodziców

ocenił(a) film na 5
mzelek_filmaniak

Nie potrafię pisać opowiadań, ale oceńcie to:

Pewnego, słonecznego dnia, Po wraz z Potężną Piątką udali się na trening pod okiem mistrza Shifu.

Nagle zadzwonił gong...
S
hifu- Natychmiast idźcie sprawdzić co się stało.

Dobrze Mistrzu- Odpowiedziała Piątka

Gdy dotarli na miejsce doznali szoku... To był Lord Shen razem ze zwoją armią!

Po- Ni..Nie.. Niemożliwe! Po jak i reszta nie wierzyli własnym oczom.

Shen- Witaj Pando, dawno się nie widzieliśmy.

Po- Przecież ty nieżyjesz!

Shen- hahaha, jak widzisz jestem cały i zdrowy.

Tygrysica- Czego chcesz, już raz cię pokonaliśmy!

Shen- Przyszedłem po zemstę i tym razem to ja będe górą!


Modliszka- Jeszcze zobaczymy.

Zaczęła się walka, była bardzo zacięta i gdy wojownicy Shena zaczęli przegrywać, użył on swoich armat usypiających.
Jedynie Po tego uniknął, ale nie widział, że leci w jego kierunku strzała. Tygrysica ledwo przytomna, próbowała go ostrzec, lecz
na próżno gdyż była za słaba by wydać z siebie jakikolwiek dźwięk. Shen rozkazał wyrzucić martwą Pandę do lasu a Piątkę zabrali do pałacu
i przywiązali, razem z Shifu.

KraStick7

Całkiem nieźle, choć widziałam kilka literówek. Postaraj się pisać trochę schludniej i dokładniej. Spróbuj następnym razem również dać więcej opisów np. jak przebiegała walką, jakich użyli ciosów itp. ale generalnie jest w porządku i czekam na jakieś szczęśliwe zakończenie. :) Powodzenia z dalszymi pisaniem, pozdrawiam i życzę dużo weny!

ocenił(a) film na 5
Milena8082

Dzięki za opinię i porady, na pewno z nich skorzystam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones