PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606583}
7,2 55 593
oceny
7,2 10 1 55593
6,7 9
ocen krytyków
Kung Fu Panda 3
powrót do forum filmu Kung Fu Panda 3


Top 5000
Kung Fu Panda 3 (2015)
Animation | Action | Adventure - 23 December 2015 (USA)
Not yet released (voting begins after release)
Continuing his "legendary adventures of awesomeness", Po must face two hugely epic, but different threats: one
supernatural and the other a little closer to his home.

Director: Jennifer Yuh

nwm czy to prawda czy to jest od 2

Kung Fu Panda 3 (2015)
Animacja | Akcja | - 23 Grudzień 2015 (USA)
Jeszcze nie wydany (głosowanie rozpoczyna się po zwolnieniu)
Kontynuując swoje "legendarne przygody grozy", PO musi zmierzyć się z dwoma niezwykle epickie, ale różne zagrożenia:
jedną nadprzyrodzoną i inne bliżej do domu.

tomasz1234567

A to akurat wiedziałam. W Polsce ma być w styczniu w 2016r. Podobno Po znajdzie swojego biologicznego ojca, będzie walczył tak jak powiedziałeś z dwoma epickimi wrogami i zakocha się, tylko nie wiadomo, czy w Tygrysicy, jak podejrzewa większość fanów, czy w jakiejś nowo poznanej pandzie. Cóż kto wie, zobaczymy w swoim czasie.

ocenił(a) film na 8
Milena8082

Jakiej pandzie, jakiej tygrysicy! SONG jest TYLKO JEDNA!

Artemisek

coo ja wiem ze on kocha tygrysice bo patrzy na nia maslanymi oczami

ocenił(a) film na 8
tomasz1234567

Weź WYJDŹ! :<

Artemisek

Haha :)

ocenił(a) film na 9
Artemisek

Otóż to!

ocenił(a) film na 9
Milena8082

ok epicki wróg to pewnie będzie lord shen będzie duchem który nie zaznał spokoju i chce się zemścić na Po i piątce a drugi wróg pewnie jakiś zwierzak bandyta i tak dalej twórcy mogli by tak zrobić gdy by nie chciało im się wybierać innej złej postaci

Martian12

No to by niebyło złe ale drugi wróg koło domu po mogło by byc blizniaczym zlem

ocenił(a) film na 9
tomasz1234567

mam tytuł na kung fu pandę 3 Kung fu panda 3 dwie duszę

Martian12

No no to db pomysl ale było by db jak po i piątka by przeniesli sie do innego świata

ocenił(a) film na 9
tomasz1234567

ej a może Chiny stały by się atakiem potworów z innych planet ??

ocenił(a) film na 9
Milena8082

ja znalazłem jeszcze coś ciekawszego podobno jeden z piątki będzie zdrajca a kung fu czeka zniszczenie jego ducha

ocenił(a) film na 9
tomasz1234567

hmmm ciekawe czy mogli by zrobić coś w rodzaju że ci dwaj potężni wrogowie nacierają na zamek cesarza a Po i Piątka muszą odpierać ich ataki no wiecie epicka walką w samym środku filmu a wcześniej zakochanie się odnalezienie ojca Po i EPICKA ostateczna bitwa z wrogami ale niestety w filmach jeszcze takiej epickości nie robią a szkoda :(

ocenił(a) film na 9
Martian12

No dobrze mówisz

Chomik10

Ale to już było w serialu czarny bohater wyruszył na zamek cesarza w trakcie zaćmienia słońca

PandaSylwia

czarny charakter :O

PandaSylwia

sorry ale co do serialu to ten odcinek ogl tylko 1 a 2 nie mogłem jak ktos ma linka na 2 cześć odcinka w służbie jej cestaskej mosci to proszer o linka

tomasz1234567

Niestety ja szukałam po całym necie i w ren dzień co to leciało to niestety nikt tego nie nagrywał :C a tak bym chciała jeszcze raz to obejrzeć i rozwiązanie zagadki ,,Co zrobić w beczce żeby stała się lżejsza?" mnie rozwaliło :D

PandaSylwia

noo ja wg bd szukaC

PandaSylwia

Prosze sylwka o to link http://wyspabajek.pl/kung-fu-panda-legenda-o-niezwyklosci/w-sluzbie-jego-cesarsk iej-mosci-czesc-pierwsza/#play

tomasz1234567

Dzięki tylko nie ma 2 części

PandaSylwia

Db wieczorem bd 2 cz

tomasz1234567

Co nie skumałam ??

PandaSylwia

http://www.kreskowkazone.pl/odcinki-online_kung-fu-panda-legenda-o-niezwyklosci- 2011_65 to jest 2 cz nwm czy zadzała

tomasz1234567

Sorry to nie to

ocenił(a) film na 5
tomasz1234567

Przeczytałem teraz, że znów przenieśli datę premiery na 18 marca 2016r. :(

ocenił(a) film na 9
KraStick7

No to lipa

KraStick7

Wiem szkoda ja db mieć 17 lat i bd wstyd troszke iśc jak db od 12

tomasz1234567

Jaki wstyd? Ja będę mieć piętnaście, i co? :D

ocenił(a) film na 9
Crazy12

Ja 16

tomasz1234567

Temat przedawniony, ale widzę takie podejście to się wypowiem. Ja będę mieć 20 i nie jest wstyd. Jak co 5 lat następna część będzie wychodzić, to ostatnią, bo zapowiedzieli 6, oglądnę w wieku 35 lat.. no to grubo.

ocenił(a) film na 10
KraStick7

no to se poczekamy

ocenił(a) film na 5
kuba338

No niestety :(

ocenił(a) film na 10
tomasz1234567

ja będę mieć 18 :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones