PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606583}
7,2 55 579
ocen
7,2 10 1 55579
6,7 9
ocen krytyków
Kung Fu Panda 3
powrót do forum filmu Kung Fu Panda 3

już od nie dawna są zapowiedzi Największego wroga z którym będzie musiał zmierzyć się Po.Czy to
będzie jakaś zła postać z serialu ?

Martian12

Nie sądzę. Myślę, że to będzie ktoś nowy. Podobno z niezwykłą magiczną mocą. I podobno jeszcze czarne charaktery mają być dwa.

ocenił(a) film na 9
Milena8082

słyszałem że jedna z tych złych postaci będzie zagrożeniem bliska domu Po może to jakiś zbuntowany Panda który chce podbić świat i który dogadał się z innym

Martian12

schody
na bank to będą schody

ocenił(a) film na 9
Schizus_PL

Schody będą na pewno :)

Schizus_PL

Schody muszą być ;) bez tego Po będzie miał zbyt łatwo.

ocenił(a) film na 7
Martian12

podobno ma być to.............postać

ocenił(a) film na 9
thenalo

po internecie krąży jakieś zdjęcie wilka w białym kapturze może to będzie jedna ze złych postaci ?

ocenił(a) film na 7
Martian12

wiesz co w fandomie kfp nauczyłem sie, iż to dzieła fanów, kiedyś był plakat ale to tez było dzieło fana

ocenił(a) film na 7
thenalo

propagował on iz kfp 3 ma wejść do kin w tym roku

thenalo

Nie wiem, co to może być, ale jeżeli film będzie schematyczny, to zagrożenie nie będzie dotyczyło tylko Chin, ale całego świata.

ocenił(a) film na 7
Milena8082

czemuż to ?

thenalo

Nie wiem. Po prostu myślę, że skoro pierwsze zagrożenie było na skalę Doliny Spokoju, później Shen próbował opanować Chiny, to teraz ktoś będzie próbował zawładnąć światem.

ocenił(a) film na 7
Milena8082

ps shen chciał najpierw chiny potem świat

ocenił(a) film na 9
thenalo

Powiem jedno niech twóircy zrobią takich złych gości którzy będę ze sobą współpracować i żeby byli jakimiś wygnańcami i znali kung fu oraz jakąś magię taką aby było widać że to będą prawdziwi najgroźniejsi przeciwnicy z jakimi walczył Po

ocenił(a) film na 7
Martian12

powiem tak podobno ma być ogółem 6 części dadzą 1 darfatera i będzie dupa

thenalo

Może masz rację, ale z tego, jakie opowiadania już przeczytałam i napisałam, to pewnie jak zobaczę film doznam jakiegoś rozczarowania i nawet jeśli będą kolejne to jeśli tak się stanie, to na KFP 4 nie będę już chciała czekać, a może nawet zobaczyć. Chyba że wrogowie w trójce będą nie do przewidzenia i będzie to coś, na co nikt by nie wpadł.

Martian12

A ja myślę, że to musi być ktoś, kto jest już u władzy, ma magiczną moc i tylko czeka na odpowiedni moment by uderzyć.

ocenił(a) film na 7
Milena8082

koza z 2

ocenił(a) film na 9
Milena8082

CO MOŻE TO CESARZ ?

Milena8082

Może Shifu? Wyszedłby dobry zwrot akcji.

Archibald_I

Faktycznie, gdyby Shifu okazał się zły, to byłoby, coś nowego. Ale pewnie Dreamworks się na to nie odważy. Byłoby to jak dla nich zbyt ryzykowne.

ocenił(a) film na 8
Martian12

Skoro jak podaje imdb.com Guillermo Del Toro ma podkładać głos pod nowego przeciwnika pandy to musi być ktoś mocarny i mega kozacki tak żeby Panda nie mógł go od razu pokonać tylko trochę się z nim namęczyć, myślę że ktoś z jakimiś mocami albo coś w stylu plus tak dobrze znający kung fu jak Shifu albo Tai Lung w I części. I żeby walka była ciut dłuższa niż ta z I części. Ogólnie to tylko moje zdanie w tym temacie.

Kolejorz168

Rzeczywiście, skoro głosu będzie użyczał Guillermo Del Toro, to ten przeciwnik musi być kimś niesamowitym. Pewnie będzie miał jakieś moce, no i może masz rację, że będzie również Mistrzem Kung Fu. Ale to jeden wróg, a przeciwnicy mają być dwaj. Guillermo Del Toro, pewnie jest tym nadprzyrodzonym, ale co z tym drugim, tym bliżej nowego domu Po. Może wiesz coś na temat tej drugiej osoby, która podkłada głosu.

ocenił(a) film na 8
Milena8082

tu masz odnośnik do imdb gdzie masz informacje o KFP3 :) http://www.imdb.com/title/tt2267968/
jeśli znasz angielski to dasz sobie radę :)

Kolejorz168

Tak z pewnością poradzę sobie, dzięki za link. :)

Milena8082

Okay, z tego co przeczytałam to Guillermo Del Toro jest drugim producentem, nie użyczającym głosu, natomiast Mads Mikkelsen jest jednym, który będzie udzielał głosu jakiejś postaci, ale nie wiadomo jakiej, ale mogę przypuszczać, że będzie on dubbingował jakiegoś wroga. Później do obsady dołączył jeszcze Krasen Belev i także nie wiadomo kogo będzie dubbingował, ale przypuszczam, że pierwszym i tym groźniejszym wrogiem będzie Mads Mikkelsen, a Krasen Belev udzieli głosu temu wrogowi, który będzie atakował bliżej domu Po. W obsadzie jest jeszcze Rebel Wilsen i właściwie to nie wiem kogo ona może dubbingować, jednak skoro jest to żeńska postać, to albo będzie to Matka Po, jako zaskoczenie widzów, albo przykra wiadomość dla fanów TiPo, bo możliwe, że udzieli ona głosu przyszłej dziewczynie Pandy, tak czy inaczej jej pojawienie się w filmie jest sporą niespodzianką.

ocenił(a) film na 8
Milena8082

Z tym Del Toro to trochę źle widocznie zrozumiałem, mój błąd :) ale jak widzę dobrze sobie poradziłaś więc nie mam się czym martwić :) odnośnie Mikkelsena to być może on będzie właśnie tym głównym wrogiem a Belev jego asystentem bądź partnerem który potem przeciwstawi się swojemu panu jak to niekiedy w filmach bywa :) co do Rebel to bardziej prawdopodobna jest wersja dziewczyny Po sądząc po tym jak skończyła się 2 część ale pożyjemy zobaczymy czym zaskoczą nas scenarzyści i twórcy

Kolejorz168

Tak, zobaczymy. Choć większość fanów KFP, są jednak za TiPo, więc wielu pewnie to rozczaruje jeśli Po, w trójce znajdzie sobie jakąś dziewczynę wśród pand. A skoro ma być sześć części to przy czwórce spadnie oglądalność, prawdopodobnie i dalej nie będą już chcieli kontynuować. Druga część zasugerowała, że w trójce na pewno pojawi się biologiczny ojciec Po i że istnieje cała wioska Pand. Ale fabuła jest tym razem pilnie strzeżona, nie ma żadnych przecieków do internetu, ani nic w tym stylu. Cóż, Rebel może też udzielić głosu jakiejś innej spokrewnionej dziewczynie Pandzie, jakiejś siostrze lub kuzynce, albo nie koniecznie musi być Pandą, może dubbingować jakąś złą postać, albo kogoś takiego jak tamta wróżbitka i pomóc Po osiągnąć kolejny poziom w jego szkoleniu.

ocenił(a) film na 8
Milena8082

Myślę że te 6 części to lekka przesada. 4 góra by wystarczyły bo w tej teraz mogli by rozkręcić akcje tak porządnie, najgrożniejszy wróg z jakim się spotkał odnalezienie rodziny i te sprawy i 4 części to pociągniąć dalej. Ostateczny pojedynek lub coś w stylu i jakieś efektowne zakończenie które sugerowałoby część 5 np: walka z ojcem albo wystąpenie przeciwko Potężnej Piątce choć raczej w to wątpie. A co do Rebel to np: mogłaby zagrać tzn podłożyć głos pod tą świnie z bajki która ma ten magiczny kram, co też byłoby fajne. Ale to tylko takie moje propozycje.

Kolejorz168

Fakt 6 części to przesada, ale oni mają na tym dobry interes i jak coś jest popularne to oni zrobią wszystko by powstały kolejne części. Już nawet wyobrażam sobie jak to może wyglądać. Trójka: Po walczy z kolejnym lub kolejnymi wrogami, wygrywa, spotyka ojca i poznaje nową dziewczynę, w której się zakochuje lub Po i Tygrysica wyznają sobie miłość. Czwórka: Po po raz kolejny musi walczyć z kolejnym wrogiem lub wrogami, kontynuuje swój trening i oświadcza się swojej ukochanej. Piątka: Po po raz kolejny musi uratować swój kraj przed zagładą, odkrywa w sobie nowe niezwykłe zdolności, pokonuje wroga i bierze ślub. Szóstka: Żona Po spodziewa się dziecka, w tym czasie Smoczy Wojownik musi uratować świat przed swoim największym wrogiem z jakim miał do czynienia, wszystko kończy się szczęśliwie, zwycięża i wkrótce po tym zostaje tatą. Taka pewnie będzie cała seria. A co do Rebel to zgadzam się fajnie by było.

ocenił(a) film na 8
Milena8082

Byłoby fajnie tak jak mówisz tylko skoro w Trójce ma spotkać najpotężniejszego wroga jak dotychczas to ja bym to trochę inaczej widział jeśli. 3: Po walczy z najpotężniejszym wrogiem jak dotychczas i po raz pierwszy przegrywa ale za to odnajduję rodzinę, kończy się na tym że razem z ojcem zaczyna trenować. 4: Po staję do rewanżu ze swoim wrogiem razem z ojcem z którym odkrył nowe umiejętności i Piątką i po długiej walce pokonują go ale ojciec Po/ Mistrz Shifu (tutaj ma wątpliwości) umiera mówiąc mu że teraz on jest jedynym prawdziwym mistrzem kung fu. Koniec jakimś ekstra cytatem w stylu: Pomszczę Cię albo Nigdy Cię nie zapomnę (tutaj też mam wątpliwości). 5: Po zaczyna szkolić młodych adeptów i odchodzi z Piątki która się rozpada po jego odejściu. Tygrysica razem z Po mimo początkowej niechęci do siebie zaczynają być razem. Lecz jej przeszłość daję o sobie znać. (Powrót Tai Lunga tak myślałem). 6: Po po raz ostatni jako Smoczy Wojownik staje do walki razem z Piątką z wrogiem z przeszłości (poprzedniej części) w wyniku której Tygrysica zostaję ranna a Modliszka umiera. Tygrysica mówi Po że jest w ciąży a on jest ojcem. Ostatnia scena jak spotykają się na pogrzebie Modliszki, Po podnosi głowę mówiąc: To jeszcze nie koniec. A kamera pokazuję narodziny jego dziecka. Wiem że trochę to może zbyt ponure i odstaję od Disneyowskich wizerunków ale to tylko moje przypuszczenia i pewnie producenci raczej tego nie wezmą pod uwagę.

Kolejorz168

Też całkiem fajne i w sumie nie jest ponure. Jeśli to ma być seria to pewnie, w którejś części ktoś umrze. I to nie jest Disnejowskie. Dreamworks nie robi tego w taki sposób. Ale myślę, że nawet jak na Dreamworks, to pewnie w każdej części jak zrobią, będzie zupełnie nowy wróg, ale może w ostatniej części pociągną wątek nowej generacji i zamiast walki Po i Potężna Piątka z nowym wrogiem, będzie następca Po, nowy Smoczy Wojownik, może jego syn, może nie, ale jeszcze nic nie wiadomo, bo jeśli po trójce kolejna część nie uzyska wysokiej oglądalności, to kolejnej pewnie już nie zrobią, bo uznają, że im się nie opłaca.

ocenił(a) film na 8
Milena8082

W sumie w następnych częściach mogli by trochę nawiązać do serialu bo tam trochę tych wrogów było: Banda Krokodylów, gang wilków, demon Kozioł czy mistyczni mistrzowie kung fu więc na pozostałe części by im starczyło. Tylko pewnie raczej Dreamworks (tu mi się z tym disneyem trochę pomieszało w tym poprzednim poście nie wiem czemu) nie będzie skory sięgnąć po kogoś z serialu a szkoda. Choć wątek wprowadzenia syna i nowego Smoczego Wojownika wydaję się całkiem przyjemny ale to na ostatnią część jako takie zamknięte koło. Po by przejął restaurację po swoim ojcu i odejściu z Piątki a młody tak jak on w pierszwej części chciałby zobaczyć nowego smoczego wojownika który byłby wybierany spośród nowych oadeptów Potężnej Piątki. Mówię tu o 6 części która byłaby najdłuższa ze względu na dziecko i ukazane jak się urodziło, dzieciństwo i to jak zaczynałoby trenować kung fu. Oczywiście z poprzedniej Potężnej Piątki został już tylko żuraw i małpa którzy razem z Po trenują dzieciaki (tutaj można by nawiązać do serialu i wprowadzić te króliczki jako uczniów). Tygrysica raczej nie chcę wracać do kung fu po tym co prześli we wcześniejszych częściach. Śmierć Shifu/ojca Po (dalej nie wiem kto ma umrzeć, choć Shifu mógłby odejść w stylu Oogwaya), śmierć Modliszki czy śmierć Tai Lunga i narodziny Dziecka. Tutaj można by dużo pisać o kolejnych częściach ale jak sama zauważyłaś jak widownia nie dopiszę to możemy pomarzyć o tym.

Kolejorz168

Te nawiązanie do serialu też byłoby fajne. Choć jeśli chodzi o Tygrysicę, to myślę, że ona tak szybko by sobie nie odpuściła Kung Fu. Wiem, że pomiędzy dwójką, a jedynką, jeśli chodzi o jej charakter jest spora różnica, ale Dreamworks nie pokazaliby jej jako zwykłej kobiety, która ma zwykłą pracę, rodzinę, dom. Ona ma być twardą postacią i nawet jeśli z sezonu na sezon ma być co raz bardziej miękka, to i tak w 6 będzie nadal Mistrzynią Kung Fu. Oczywiście może zostać żoną Po i mieć z nim dziecko, ale ona nie zrezygnuje z Kung Fu, nawet po największej tragedii, wtedy nawet, gdyby np. w którejś części Po umarł i ona musiałaby wychować jego ich dziecko, to nadal by była przedstawiana jako twarda, może nawet jeszcze bardziej. Ale jest jeszcze różnica pomiędzy filmem, a serialem, charakter Tygrysicy, jest przedstawiana jako osoba bez uczuć i emocji. W filmie Dreamworks pokazują ją bardziej ludzko. Nie wiem, czy Dreamworks wezmą pod uwagę serial, ale serial nie trzyma charakterów postaci i pewnie Dreamworks też zmienili by np. takie wilki, albo krokodyle, nawet krokodyle bardziej. Ale zobaczymy, podobno odcinek Wejście Smoka miał być już po KFP 2, więc jeśli tak to zobaczymy, czy Dreamworks wezmą pod uwagę to, co wydarzyło się między Po i Ke-Pa, czy nie i czy uwzględnią Bohaterskie Chi, Po. Jak uwzględnią ten odcinek, to może pozostałe również.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones