PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606583}
7,2 55 665
ocen
7,2 10 1 55665
6,7 9
ocen krytyków
Kung Fu Panda 3
powrót do forum filmu Kung Fu Panda 3

Jak to bywa z trzecimi albo i więcej częsciami dobrych filmów animowanych...
No przyznam, że dupy nie urywa nawet na chwilę..
Najmłodszy widz na pewno znajdzie coś dla siebie, są efekty, historia, panda zdobywa nowe moce, ale
No właśnie dla mnie czyli 36 letniego widza, który obejrzał "Pande 1 i 2" .. ziewałem.
Wszystko oklepane monotonne, itd.
Marketing robi swoje, w końcu muszą opłacić te godziny grafików przed komputerem.

P.S. Raz obejrzeć i zapomnieć.

ocenił(a) film na 9
Lahcim79

No to obejrzałeś i zapomnij jak ci się nie podoba i nie roztrząsaj już tego tematu :P

ocenił(a) film na 7
Lahcim79

Chyba napisales to tylko po to, zeby wyjsc na tego starego, zblazowanego nudziarza.
Jestem starsza od ciebie i 3 czesc podobala mi sie bardziej niz 2.
Dlaczego? Moze dlatego, ze wreszcie siegnieto po cos wiecej niz stylizacja na Chiny i kopanie siedzen oraz wyglupy na sile. Wrocono do pierwowzoru i do filozofii sztuk walki. Bardzo mi sie podoba pokazanie potegi czi, o ktorej malo zachod wie i wciaz lekcewazy, w kinie akcji czy takich animacjach takze.
Nie podoba mi sie animacja glownego zlego - przypomina puchatego gorylo-szczura, a nie wola, ale sekwencje animowanych walk i cala oprawa jest bardzo sympatyczna dla oka i chyba paradoksalnie bardziej stonowana niz mialo to miejsce w drugiej czesci.
Druga czesc byla typowym filmem klasy B z HK z pretekstem do naparzania sie i mszczenia za mistrza lub odwrotnie. Tutaj na szczescie troche poszerzono fabule i moim zdaniem zrobiono ja bardziej w stylu Disneya, ze jeszcze pokazuje inne poziomy niz widowiskowosc i smiech, troche wiecej moralu, ale nie nachalnego.
Troche skrzypi ten tatus panda i mamusia, wyciagnieci z rekawa, ale jest to do przelkniecia i nie wiem jakim trzeba byc zramolalym, doroslym widzem, zeby nie obejrzec tego filmu na luzie. Bez zaangazowania jak dziecko, ale z przyjemnoscia. Ja sie szczerze usmiechnelam pare razy, podobalo mi sie, ze nie bylo nachalnego, amerykanskiego humoru, zartow o bakach i bekaniu. Zmieniono nieco Sifu - nie jest juz chodzacym wku(r)wieniem, co bardzo mi nie pasowalo do filozofii. Pozostale postaci dostaly troche wiecej czasu antenowego i nie robily tylko za tlo, nawet Jackie Chan mial troszke wiecej do zdubingowania niż yes master. I w tym jego I'm sorry, I;m sorry to caly on :)
Tak jak 2 mnie wymeczyla i szybko sie pogubilam w wybuchach i walkach, to tutaj dobrze sie ogladalo. I dobrze, ze nie zrobiono z pand super herosow, tylko wlasnie siegnieto po stary motyw wiochmenow broniacych swojej wioski pod okiem starego weterana - na pewno znasz to z filmow amerykanskich czy nawet japonskich. Moze oklepane, ale podane z wdziekiem. Niewypal z superciosem tez byl dobrym zabiegiem, zamiast powtorki, bylo cos nowego i doczekalismy sie czi i ladnej animacji ze smokiem :)
Uwazam, ze ta czesc jest bardzo chinska, bardzo azjatycka. Moze z tego wzgledu zachodniemu widzowi sie nie podoba, ktory jest bardziej wychowany na stylistyce matrixa i Japonii. Milosnikom kina kung fu, klasyki z lat 90, powinno sie spodobac.

ocenił(a) film na 4
Lahcim79

Mnie trzecia część również nie porwała. Jedynka i dwójka były w moim odczuciu wspaniałe a tutaj nudno i cały czas miałam wrażenie że gdzieś kiedyś już to było. Widocznie nie moje klimaty.

ocenił(a) film na 3
Lahcim79

zdecydowanie najgorsza czesc. Slabiutko.

ocenił(a) film na 6
DaVi0

słabiutko, słabiutko :-/

ocenił(a) film na 6
DaVi0

Z całej trójki zdecydowanie najgorsza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones