PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=220402}
7,1 153 684
oceny
7,1 10 1 153684
7,3 19
ocen krytyków
Kung Fu Panda
powrót do forum filmu Kung Fu Panda
dominik9051

Eee... Nie.

geefux

Przecież on ma taki być...

ocenił(a) film na 8
dominik9051

Nie rozumiesz, że o to chodziło w tym filmie. Miał on pokazać jak bardzo wiara może uczynić z nami cuda, a nasze marzenia bez względu na wszystko mogą się spełnić. Wystarczy tylko nasza wola.

dominik9051

Mnie też. Wkurzają mnie "pozytywne charakteru". Rozumiem i lubie za to złe charaktery.

Marnexx

Ja mam tak samo.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
dominik9051

Każda forma PO jest irytująca.

dominik9051

Trochę przedawniona dyskusja, ale się udzielę: nie, mnie Po nie irytuje. A co dokładnie Was ludzie w nim wkurza? Wiadomo, że to tylko bajka, więc postaci są zawsze trochę przerysowane, ale żeby zaraz irytowały? Ciekawe...

ocenił(a) film na 10
dominik9051

Mnie nie irytował.

ocenił(a) film na 7
dominik9051

Oczywiście. Sceny, które miały być śmieszne, nie śmieszyły wręcz wkurzały. Do tego mamy brzydkie postacie takie jak Tai Lung czy strażnicy, którzy go pilnowali. 2 sceny były tylko śmieszne. Jedna ta jak Strażnik nadepnąl na ogon Tai Lunga pokrytego blachą wyglądającą jak żółwia skorupa celowo i mówił zdrobniale 'biedny żółwik nadepnąłem mu na ogonek" a druga to jak gąsior informator się odezwał swoim głosem wśród strażników, gdy Tai Lung uciekał z więzienia.

dominik9051

Mnie też irytuje ta postać nie wiem dlaczego Ale cholernie :)

ocenił(a) film na 4
dominik9051

Wkurzał mnie ten bohater. Nie będę tego oglądać by się nie denerwować. Zdecydowanie NIE!!!!!

ocenił(a) film na 8
UsmiechBeboka23

I dlatego dałeś 1 ? żałosne

ocenił(a) film na 4
soviet100

Poprawiam na 4. Przemyślałem to, że jest kilka pozytywnych cech i więcej wkurzających. Więc 4

ocenił(a) film na 8
UsmiechBeboka23

No chłopie teraz to Cię lubię już .

ocenił(a) film na 4
ocenił(a) film na 10
dominik9051

Nie nie wkurzał za to był bardzo zabawny :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones