PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1020}

Lśnienie

The Shining
7,8 423 712
ocen
7,8 10 1 423712
8,5 47
ocen krytyków
Lśnienie
powrót do forum filmu Lśnienie

nieporozumienie

ocenił(a) film na 6

jeden z najgorszych horrorow jakich widzialem.

daniinter

Jak dla mnie to taki sobie, jedynie rewelacyjna muzyka i kilka scen z duchami w roli głównej, ale brakowało mi tego co najbardziej lubię w horrorach, czyli jump scenes. A i jeszcze większość tak się zachwyca grą Nickolsona a mnie on w tym filmie drażnił, te jego miny czasami wręcz śmieszyły. Dałem piątke właśnie za muzykę i te kilka scen z duchami. Bardzo mnie dziwi taki zachwyt ludzi nad tym filmem i nazywanie go najlepszym horrorem w historii. Według mnie do Egzorcysty lub chociażby Zemsty po latach w ogóle nie ma podejścia.

ocenił(a) film na 1
Andrzejek324

Mam podobnie, film słaby i przereklamowany, nie przetrwał próby czasu.

użytkownik usunięty
gamertr

Akurat Ty jak widac gustujesz w samych bajkach Disney'a czemu sie nie dziwie.

ocenił(a) film na 1

Ale co ma piernik do wiatraka? To nie jest żaden poważny argument a odpowiedź iście dziecinna. Jeśli chcesz mnie koniecznie obrazić to znajdź jakiś przyzwoity powód.

ocenił(a) film na 9
gamertr

Mógł napisać np, że nie potrafisz podać żadnych argumentów, a szczytem twoich możliwości jest rzucanie frazesami, którymi można rzucać przy każdym możliwym filmie.

Mógł także stwierdzić, że jeszcze nie dorosłeś do takiego kina, skoro fascynują cię bajki skierowane ku dzieciom ;)

ocenił(a) film na 1
Dealric

Haha upokarzasz się kochany, upokarzasz. Nadal nie dałeś nic co by zasugerowało mój słaby gust a takie "argumenty" z dupy, że lubię bajki mogę wymyśle i ja, że oceniasz głupiego i dziecinnego batmana na 10....przyganiał kocioł garnkowi? :)

ocenił(a) film na 9
gamertr

Ja się upokarzam?
Ja przynajmniej potrafię przeczytać kto napisał. W jaki sposób NADAL nie zrobiłem czegoś pojawiając się PO RAZ PIERWSZY nie wiem.

Możesz wymyślać, że TDK jest głupi i dziecinny. Inna sprawa, że cały świat w tym krytycy wyśmieją twoją opinię, a film dla dzieci pozostanie filmem dla dzieci.

ocenił(a) film na 1
Dealric

A co mnie obchodzi opinia krytyków? Idąc tym tropem te "bajki" to tez arcydzieła według krytyków i sam siebie zakopałeś.

ocenił(a) film na 9
gamertr

Nom, taki high school musical 3 z twoich najwyżej ocenionych to arcydzieło według krytyków.
Twoja głupota naprawdę cię nie boli?

ocenił(a) film na 1
Dealric

Haha...nie będę marnował czasu an takich pomiotków jak Ty. Miłego dnia :)

ocenił(a) film na 1
Dealric

Możemy się tak licytować kto ma gorszy gust ale szkoda mojego czasu. Lepiej napisz mi dlaczego uważasz, że mam prawo nie lubić tego filmu i nie ma prawa mi się on nie podobać? Co niby takiego super w nim jest? Fabuła? Aktorstwo? Znane nazwiska? Efekty specjalne? No dalej, przekonaj mnie, że się mylę :)

ocenił(a) film na 9
gamertr

Po co mam dzieciaka, który nie umie poprawnie napisać zdania ("dlaczego uważasz, że mam prawo nie lubić"? sensowne) do czegokolwiek.
Dorośniesz zrozumiesz. Nie dorośniesz nie zrozumiesz. Średnio mnie to obchodzi, więc krzycz sobie do woli dalej, a tymczasem żegnam.

ocenił(a) film na 1
Dealric

Haha powodzenia w dorastaniu w takim razie kochaniutki :) Może kiedyś zmądrzejesz, przyda się nie kategoryzować ludzi ale jak widać na to jeszcze za głupiś.

gamertr

odpowiadam na pytanie- co ma piernik do wiatraka?...zapamiętaj sobie, że ma...tyle samo liter

użytkownik usunięty
daniinter

Nie chcę zabrzmieć jak snob, ale Filmweb to forum dla mądrych ludzi a nie gimbusów nie znających się na kinie.

ocenił(a) film na 10

Krystian, niestety zabrzmiałeś. Osobiście mam bardzo dużą tolerancję do filmów starej daty. Szczególnie, że do dzisiaj zachwycam się filmami nawet z lat '50. To, że ktoś inaczej niż Ty odebrał film nie znaczy, że jest gimbusem. Szczególnie, że gimnazjum skończyłam kilka(naście) dobrych lat temu.

użytkownik usunięty
daniinter

A wy tam niby duzo wiecie o kinie, moje drogie dzieci! Podstawowke czas skoczyc! ;-)

Ja akurat podstawówkę skończyłem w 99 roku więc już trochę dawno i według mnie ten horror jest taki sobie, jedynie rewelacyjna muzyka i kilka scen z duchami w roli głównej, ale brakowało mi tego co najbardziej lubię w horrorach, czyli jump scenes. A i jeszcze większość tak się zachwyca grą Nickolsona a mnie on w tym filmie drażnił, te jego miny czasami wręcz śmieszyły. Dałem piątke właśnie za muzykę i te kilka scen z duchami. Bardzo mnie dziwi taki zachwyt ludzi nad tym filmem i nazywanie go najlepszym horrorem w historii. Według mnie do Egzorcysty lub chociażby Zemsty po latach w ogóle nie ma podejścia.

ocenił(a) film na 9
Andrzejek324

Skończyć oznacza zdać, a nie zostać wywalonym ;>

Dealric

Ciekaw jestem skad ty możesz o mnie cokolwiek wiedzieć, jak mnie na oczy nie widziałeś i mnie nie znasz. Nawet nie wiesz gdzie chodziłem do podstawówki, następnie do liceum, itd. Nie jestem takim desperatem jak Smalec żeby ci dokumenty skanować jakie skończyłem szkoły i jaki posiadam poziom wykształcenia, ale sądząc po twoich postach i braku kultury, oraz jakiegokolwiek poziomu to z pewnością wyższy niż ty.

ocenił(a) film na 1
Andrzejek324

Olej go, widziałem jakie inne "rozmowy" i wszystkich obraża i wyzywa od "dzieci". Jak to mówią? Gwiazda w necie, dupa w świecie.

gamertr

Ja go dawno olałem. To on teraz nagle znowu biega za moimi wpisami i wszędzie gdzie się da mnie obraża i prowokuje. Siedział dłuższy czas cicho to było dobrze a nagle znowu coś mu odwaliło. Masz rację najlepszy sposób na takich oszołomów to nie odpisywanie. Trochę sobie popisze, zobaczy, że ja nie reaguję i w końcu kiedyś przestanie. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones