PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559196}

LOL

6,3 79 769
ocen
6,3 10 1 79769
3,0 4
oceny krytyków
LOL
powrót do forum filmu LOL

2/10

ocenił(a) film na 2

Jakbym miał 17 lat pewnie byłbym zachwycony.Niestety mam 33 i jestem zażenowany.

ocenił(a) film na 3
Zodiak

ja mam 17 i jestem zażenowana masakryczne ,,guwno,,

didix1122

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/07/7dbaef4ccc48ad821223aac6ed8de70a_o riginal.jpg?1373875369

Zodiak

33 lata i oglądasz takie filmy ? Powiem jedno LOL

ocenił(a) film na 2
KUBATRIX

Oglądam wszystko żeby móc wyrazić własną opinię.Nieważne czy jest to LOL,shrek,czy nagi instynkt

Zodiak

ja mam 16, filmu nie obejrzałam do końca, bo po prostu myślałam że umrę z nudów

ocenił(a) film na 9
Zodiak

uwaga! pedo shrek wszedł na polanem niewinnych jednorożców! i posiada nagi instynkt! chowajcie się, 17latki!!

ocenił(a) film na 10
Zodiak

Nie chcę nic mówić ale film chyba nie dla 33 latków , i raczej wiadomo z góry że nie trafi do tej grupy wiekowej ale ok

santanashadow

ja mam 16 i tez jestem zażenowana, nawet do takiej grupy wiekowej nie trafił

ocenił(a) film na 2
santanashadow

"wiadomo z góry że nie trafi do tej grupy wiekowej"- ten film nie powinien "trafiać" do żadnej grupy wiekowej. Żadne gusta, czy wiek nie usprawiedliwiają również dawania tak wysokiej oceny jak 10 (abstrahując od tego, że nawet nie powinno być mowy o ocenie 5 w jego przypadku). Nie przekazuje żadnych wartości, gra aktorska jest słaba, romans też, dramat z tego żadny...
No chyba, że rozpatrujemy "Lol" jako komedie i reżyser robił sobie żarty z obecnych nastolatek- to tak, film był ekstra.

Zodiak

Mam 17 i nie jestem zachwycona :) Film bez sensu.

ocenił(a) film na 10
Zodiak

starość nie radość Ziom :>

Zodiak

Zgadzam się w pełni. Zażenowanie to jedyne uczucie, które towarzyszyło mi podczas oglądania filmu.

ocenił(a) film na 5
mandaryyynka

Dobrze napisałeś jakbyś miał 17 lat.. bo to film kierowany bardziej do 17 latek.. a nie 33 letniego faceta.. myśle że jesteś nieobiektywny.

xnewdayx

Wypowiedź chciałaś chyba skierować do autora tematu.

Ale i tak się odniosę do Twojej wypowiedzi - mówisz, że autor jest nieobiektywny - okej, ale czy podczas oceny filmu nie powinniśmy być subiektywni? Nie powinniśmy kierować się własnymi odczuciami i emocjami? Do kogo nie byłby kierowany film - nie robi wrażenia, bo jest kolejną naiwną bajeczką nie wnoszącą nic do świata filmów :) Pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
mandaryyynka

Masz racje, przepraszam-do autora miało być.

Jest bajeczką, ale wydaje mi się że film nie jest zły, są filmy, przygodowe, dramaty, horrory, i 'przyjemne bajeczki' o miłości, tak myślę po prostu że słowo 'zażenowanie' nie jest odpowiednie, film jest lekki, przyjemny... myślę że iście młodzieżowy, żeby każdej nastolatce się przyjemnie zrobiło.. wiadomo że jak się siada prze ekranem i ogląda film z Miley Cyrus-królową Montaną to chyba każdy się nie spodziewa tu fajerwerków. Tak czy inaczej film zawiera 'brak' fabuły nic nie wnosi, nic się nie dzieje nie ma żadne, kompletnie akcji, jest po prostu zwyczajnie bajkowy.. ale nie źle zrobiony.. nie sądzę aby znów czuć tu jakieś zażenowanie, bo nikt tu nie obiecywał że to będzie film godny oscara.

ocenił(a) film na 2
Zodiak

Strasznie męczący ten film. Obejrzałem go bo byłem ciekaw tej aktoreczki Cyrus czy jak to tam się pisze. Jest strasznie kiepska, jej głos odstrasza. Mimika twarzy odpycha. Ogólnie ten film nie nadaje się do niczego. Jest mi wstyd że coś takiego obejrzałem.

ocenił(a) film na 5
Zodiak

Jak dla mnie to jest film bez fabuły. O niczym totalnie. Bez puenty, zwrotu akcji, no nic, zero. Nie jest tragiczny, ale taki właśnie średni. Nie powiedziałabym, że jestem zażenowana, to nie jest np. American Pie, który dla mnie jest dnem i totalnym zażenowaniem właśnie.
Szkoda mi tylko czasu, który poświęciłam na obejrzenie LOL.
+ Za fajną muzykę.

ocenił(a) film na 6
Zodiak

a ja jestem troche zazenowana Pana wypowiedzia. to film dla nastolatek i w tej kategorii nalezaloby go oceniac. obejrzalam go razem z moimi dziecmi - 13 i 19lat - bardzo im sie podobal. sama odebralam go jako ciebly i dosc klimatyczny. od tak poruszajacy na pozor blache ale jak powazne problemy nastolatkow.
mam po trzydziestce szukam ambitnego kina to nie siegam po "Lol" proste. pozdrowienia :)

użytkownik usunięty
kinia76

A przepraszam Panią bardzo, czy film dla nastolatek = gówno?
Czy młodzi ludzie nie mogą oglądać dobrych filmów?
Nie rozumiem usprawiedliwiania słabych filmów, programów, gier, tym że: "są kierowane do dzieci, bądź młodzieży", przecież to kpina.
Ja swoim pociechom nie będę puszczał byle czego, a na pewno nie takich LOL'ów, blee.

ocenił(a) film na 6
Zodiak

mowiac "mam" nie mam na mysli siebie tylko oglnie wszystkie te ambitne osobistosci co tak mocno manifestuja swoj doroslosc i sie spinaja. ja mam prawie 40 i jak obejrze taki "lol" to podchodze do niego z dystansem :)

ocenił(a) film na 2
kinia76

Sięgając po LOL nie liczyłem na ambitne kino.Zdawałem sobie sprawę jaki seans mnie czeka.Mimo to film jest żenujący i zdania nie zmienię. Nie manifestuję swojej dorosłości i nie uważam się za niewiadomo jaką osobistość:) więc jeśli to możliwe proszę o przeprosiny:).

ocenił(a) film na 6
Zodiak

prosze bardzo - przepraszam :) kazdy ma prawo do swojej oceny.

Zodiak

Mógłbyś napisać, co tam było takiego żenującego? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones