PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559196}

LOL

6,3 79 784
oceny
6,3 10 1 79784
3,0 4
oceny krytyków
LOL
powrót do forum filmu LOL

Film był fajny, lekki, ciekawy... Okej, ale żeby tak się nim zachwycać? Zwyczajny film dla nastolatek, nic więcej.

ocenił(a) film na 6
merenwen9

Też nie rozumiem szału płci żeńskiej nad tym filmem. Jest masa podobnych i jakoś nikt się nimi szczególnie nie zachwyca. Po części wydaje mi się, że sława tego filmu jest zasługą Miley o której jest teraz bardzo głośno.

merenwen9

zwyczajny film i dałas 8 ? hehehe dobrą masz skale ocen :)

michalwalilko

Jak wcześniej napisałam: "fajny, ciekawy" - podobał mi się, ale nie był rewelacyjny, czyli jak dla mnie zasługuje na 8 :)

ocenił(a) film na 5
merenwen9

No do arcydzieła to mu daleko a od 8mki do 10tki to zaledwie dwa kroki :)

Ash_04

A te dwa kroki to często długa droga :) Chociaż może masz rację trochę zawyżyłam ocenę, ale jeśli wtedy tyle dałam to po co to zmieniać :) 8 i tyle.

ocenił(a) film na 5
merenwen9

Ja czasami mam tak, że pod wpływem emocji dam ocenę ... wchodzę za 2 tyg i tak się zastanawiam, co teraz myślę o tym filmie czy cały czas takie same mam odczucia itd. itp :) Ocena ocenie nie równa, jest dużo filmów, które się wyżej ocenia z sentymentu, bo się ma jakieś wspomnienia ... Wtedy najtrudniej ocenić film.

Ash_04

Zgadzam się z Tobą w 100%! Ja sama od czasu do czasu przeglądam swoje
oceny, zmieniam je na niższe i zastanawiam się jak to się stało, że dany film dostał ode mnie tak wysoką notę :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones