PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559196}

LOL

6,3 79 783
oceny
6,3 10 1 79783
3,0 4
oceny krytyków
LOL
powrót do forum filmu LOL

UPADEK... WSZYSTKIEGO?

ocenił(a) film na 2

Jestem w połowie filmu. Jest tak zły, że chyba już dał mi raka. Gdzie się podziały wspaniałe filmy
w miłości, o wchodzeniu w dorosłość? Czy naprawdę teraz nie ma już odbiorców na takie filmy?
Czy wszystko musi być takie proste, schematyczne, idiotyczne? Zero konwersacji, bariery
internetu, wszyscy zachowują się jak dzieci, mężczyźni wyglądają jak geje, ba nawet ich muzyka
to boysband choć trzymają gitary i mają się za zbuntowanych, wolnych nastolatków... Zwykle
oglądam filmy do końca, ale nie wiem czy podołam. Bohaterowie są tak irytujący, denerwujący i
idiotyczni, że obejrzenie tego do końca to nie lada wyzwanie. Dla mnie ten film jest obrazem
upadku czegoś wyższego i wyszukanego w naszym życiu i sposobie myślenie, szczególnie ludzi
młodych. Nikt już nie jest romantyczny, nikt nie żyje ideałami, nikt nie czyta poezji i nie ma
wyższych celów. Dla mnie najważniejsza jest MIŁOŚĆ, ale te film w ogóle o niej nie opowiada.
Miłość tak nie wygląda. Boję się, co dzieje się z młodzieżą, co stanie się ze społeczeństwem, ze
światem...

ocenił(a) film na 7
hiss

Film nie był najgorszbyła epszy od wersji francuskiej. To prawda terazfilmy rrobią takie beznadziejne na przykład
z książek najważniejsze momenty nie są nakręcone to jest bardzo irytujące myślisz
ze się stanie to co w książce a tu zupełnieco iinnego. Nie wiemczy jjest książka do tego filmu mam nadzieje
że tak. Gdyby jednak była to by było fantastycznie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones