PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795064}
2,2 1 745
ocen
2,2 10 1 1745
1,2 4
oceny krytyków
Labirynt świadomości
powrót do forum filmu Labirynt świadomości

Pamiętam jak w TVP2 wygrał konkurs ze swoim filmem DIL. Potem do kin trafiła świetna Symetria. Przyznaję, że nie zachęcony opiniami nie obejrzałem Job ani Palimpsest. Potem było długo długo nic ( ponad 10 lat ! ), a teraz Niewolski wraca. Co więcej nie wiedząc, że jest to produkcja polska odpaliłem opis filmu i pomyślałem sobie '' ktoś ma niezłą wyobraźnię '' . Ciekawe kto zaufał Panu Konradowi, bo inwestowanie pieniędzy w taką historię to bardzo ryzykowna sprawa. Nie sądzę, żeby do kina poszły tłumy. Oczyma wyobraźni widzę ocenę między 5 a 6 na filmwebie. Nie lepiej było zrobić coś podobnego do Symetrii, tym razem z punktu widzenia więźnia, który po X latach wychodzi z więzienia i znajduje się w całkiem nowej trudnej dla niego rzeczywistości ? Tego tematu chyba nikt jeszcze nie podjął co jest bardzo dziwne bo Polska słynie z zamiłowania do patologicznych historii filmowych.

Adiluzaczeq

Obejrzyj zwiastun, to zwątpisz w jego "być" :P

Adiluzaczeq

Trafiłeś w sedno. Niewolski miał ( ma?) taki plan. Kontynuacja ,,Symetrii'' o tytule ,,Asymetria'. Udzielił wywiadu w lutym tego roku na ten temat.
Zdjęcia miały się zacząć w kwietniu, dwa miesiące po tym wywiadzie i tu dziwna sprawa. Były fundusze, obsada ta sama co w pierwszej części zebrana, premiera miała być na jesieni, a tu Niewolski nakręcił zupełnie inny film i tego nie kapuję.
Polecam wspomniany wywiad.
http://film.onet.pl/artykuly-i-wywiady/konrad-niewolski-rezyser-symetrii-i-asyme trii-ci-ktorzy-mieli-mnie-dorwac-juz-nie/2bs48l

ocenił(a) film na 1
Adiluzaczeq

Widziałem ten film wczoraj w Kinie Luna (pokaz przedpremierowy). Nawiązując do tytułu tego wpisu, niestety: "NIE BYĆ...". Nie wyszedłem w trakcie seansu tylko z szacunku do twórców i aktorów, którzy byli obecni na sali.

ocenił(a) film na 1
_mikael_

I tak Cię podziwiam, że zostałeś w kinie! :) Ja bym się najpierw rzucił pytanie do aktorów będących na sali /jak najbardziej w trakcie projekcji/ czy im nie wstyd, że wzięli udział w takiej szmirze, następnie wstał i przeprosił, iż wychodzę i dodał że szkoda mojego cennego życia na takie coś ... pozdro Mikael :)

Adiluzaczeq

Symetria nie była świetna, była zaledwie poprawna. Odbiór podbijały różne legendy, że to na przeżyciach własnych oparte itp. Oglądana po latach, bez tego zgiełku reklamowego bardzo spada.

Natomiast Niewolski to prawdopodobnie zwyczajny idiota. Kiedyś myślałem, że on te różne idiotyzmy tak gada z premedytacją, marketingowo, bo lepiej wzburzyć niż zanudzić, teraz jednak uważam, że to po prostu jego poziom.

ocenił(a) film na 1
Poprawiacz_napisowy

Masz rację. A jak się było na wczasach na "Białej" to hasło Symetria wywołuje pusty śmiech ... tyle bzdur ...

Adiluzaczeq

Też przeczytałam opis ,,Młoda dziennikarka prowadzi śledztwo w sprawie tajemniczych samobójstw. W jego trakcie wpada na trop firmy skupującej krew miesięczną." i wyłozyłam sie ze smiechu. chyba wole juz Rekinado , czekam na następna częśc a to sobie podaruje.

Ami_656

"Sharknado" prezentuje poziom niedościgły dla większości polskich reżyserów i aktorów:)

ocenił(a) film na 1
Adiluzaczeq

Adiluzaczeq, Symetria to też kupa ... jak znasz kogokolwiek kto był po tamtej stronie to Ci wyjaśni ...

wojtek1a

PO TAMTEJ STRONIE.......TWIERDZISZ......SYMETRIA TO TYLKO FILM....FILM,A NIE REAL PRAWDA........JAK NIE POTRAFISZ TEGO ZROZUMIEĆ TO SIĘ NIE WYPOWIADAJ....A TAK NAWIASEM,PO TAMTEJ STRONIE TO SIEDZI SAME FRAJERSTWO,BO SZTUKĄ JEST PŁYWAĆ I NIE DAĆ SIĘ ZŁAPAĆ NA HACZYK.....

ocenił(a) film na 3
Adiluzaczeq

Jednak break. A o dziwo, ktoś daje mu kasę na kolejny film.

Adiluzaczeq

Niewolski dobrze zaczął - a potem, po "Palimpsest" to już równia pochyła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones