PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=507169}

Labirynt

Prisoners
7,9 258 339
ocen
7,9 10 1 258339
7,4 40
ocen krytyków
Labirynt
powrót do forum filmu Labirynt

Zastanawia mnie jedna rzecz (moze ogladalam nieuwaznie :) )
Jak odnalazla sie pierwsze dziewczynka- dosc mocno reaguje na ojca tej drugiej krzyczac nawet- Ty tam byles!
o co chodzilo? ;)

ocenił(a) film na 8
sabatini

też mnie to właśnie zastanawia oraz to, że ten ojciec od razu wiedział, żeby jechać do tamtej kobiety

ocenił(a) film na 10
sabatini

O ile mnie pamięć nie myli, to ta dziewczynka tak zareagowała, bo pewnie widziała ojca tej drugiej, jak był u tej starszej kobiety. Ona już je tam więziła i ta jedna musiała ukradkiem go zobaczyć. Myślę, że nic nie namieszałam :P

ocenił(a) film na 8
karolina922

Ona go usłyszała jak rozmawiał z tą kobietą w jej domu. Była wtedy już przetrzymywana w jednym z pokoi. A nie mogła mu dać znać, bo powiedziała, że miały zaklejone usta.

wwiewiur

O, fajnie, że to piszesz. Brakowało mi wyjaśnienia tej sceny w szpitalu i skąd ojciec wziął pomysł, by pojechać do tamtego domu.

ocenił(a) film na 7
wwiewiur

ok. a jak uciekły z tego domu?

użytkownik usunięty
demostenes

Była pokazana retrospekcja jak dziewczynki uciekły, ale jedna ponownie została złapana. Oglądałeś wczoraj i już nie pamiętasz?

ocenił(a) film na 7

"Była pokazana retrospekcja jak dziewczynki uciekły,"

Pytam JAK uciekły, a nie kiedy i czy zostały złapane... Czytaj proszę ze zrozumieniem.

Przecież były zamknięte i odurzone, więc co, wstały po prostu i sobie i wyszły?

użytkownik usunięty
demostenes

Nigdzie nie napisałam kiedy, więc również czytaj ze zrozumieniem. Poza tym oglądaj filmy uważnie, bo w tej retrospekcji było wszystko przejrzyście pokazane jak uciekły. A więc ten kto porwał zostawił otworzone drzwi, dziewczynki mimo, że były odurzone zdołały uciec. Były pokazane butelki z tym płynem, jedna z butelek była bardziej opróżniona, dlatego druga dziewczynka nie zdołała daleko uciec.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones