PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113358}
5,3 11 591
ocen
5,3 10 1 11591
5,6 5
ocen krytyków
Laleczka Chucky: Następne pokolenie
powrót do forum filmu Laleczka Chucky: Następne pokolenie

Skąd tak niska ocena z mojej strony? Z porównań do pierwszych trzech części filmów o Laleczce Chucky - które są legendarnymi, bardzo dobrymi skądinąd horrorami sensu stricto. Nie ma co ukrywać: "Laleczka Chucky", "Powrót Laleczki ChuckyI" oraz "Laleczka Chucky III" są dziś nie do pobicia przez jakąkolwiek kontynuację. Tym niemniej zarówno "Narzeczona Laleczki Chucky" i w końcu "Laleczka Chucky: Następne Pokolenie" obejrzałem z naprawdę dużą przyjemnością bawiąc się doskonale, choć to przecież w przeciwieństwie do swoich uznanych poprzedników przede wszystkim komedia z elementami horroru. Odnosząc się przede wszystkim do tego filmu - SPOILER -, byłem przekonany przed jego obejrzeniem, że dziecko Laleczki Chucky będzie podążało zbrodniczą drogą swego ojca i przypisane zostaną mu wszystkie możliwe cechy czarnego charakteru, zaskoczenie, że producenci filmu postąpili zgoła odwrotnie i uczynili z dziecka Chucky'ego postać pacyfisty - budzi mój dodatkowy respekt i autentyczny podziw.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones