PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33319}

Laleczka Chucky

Child's Play
6,3 36 659
ocen
6,3 10 1 36659
6,0 9
ocen krytyków
Laleczka Chucky
powrót do forum filmu Laleczka Chucky

Gdy miałam 6 lat to oglądnęłam to był 1 horror w życiu jaki widziałam ta lalka przyśniła mi sie chyba 3 razy i przez kilka lat
bałam sie na nią patrzeć i bałam sie ze mi coś zrobi.. omg teraz to troche śmieszne ale daje 8/10 bo dla dzieci jest
przerażająca.

Sylviaa1234

No fakt :) W dzieciństwie ten film potrafił przestraszyć, ale gdy sobie go teraz obejrzałem to był dla mnie bardziej zabawny niż straszny :) Ciekawe co byś zrobiła, gdybyś po obejrzeniu tego filmu dostała taką lalkę na urodziny albo pod choinkę gdy miałaś te 6lat :D
Już niedługo Chucky powraca w nowej odsłonie w filmie "Klątwa Chucky" :D

ocenił(a) film na 7
UFO_filmweb

Mnie też ten film skrzywdził w dzieciństwie ale dziś jak go oglądam to jest śmieszny i tego jest mi właśnie brak bo taki film powinien straszyć a nie śmieszyć ale i tak jest jednym z moich ulubionych. A co do wypowiedzi kolegi wyżej Klątwa Chucky jest ostatnią kontynuacją starej serii i na 2014 zapowiedziano remake o demonicznej lalce jestem ciekaw jak im to wyjdzie tym bardziej że głos podkłada ten sam aktor Brad Dourif w sumie nie wyobrażam sobie Chuckiego by przemówił innym głosem.

ocenił(a) film na 6
Sylviaa1234

Tak to prawda w dzieciństwie to można się było tego bać :). Pamiętam jakoś lubiłam horrory, mimo że później bałam się iść do łazienki :). Dlatego zawsze przed seansem szłam do łazienki, by już później nie musieć. Oczywiście problemy z zaśnięciem też były. Raz oglądałam Chuckiego gdy rodziców nie było w domu, tylko babcia ale ona zasnęła i z bratem oglądaliśmy późnym wieczorem a po seansie jeszcze wyłączyli prąd, no normalnie siedzieliśmy pod kołdrą i sie baliśmy. A później rodzice przyszli ale babcia zamknęła drzwi na dwa zamki, zamiast jeden i rodzice nie mieli klucza do tego drugiego i zaczęli dzwonić i pukać, babcia nie słyszała a my z bratem umieraliśmy ze strachu :P :P. Ja w końcu mówię że to może rodzice, a mój brat że nie , że to na pewno laleczka Chucky bo rodzice mają klucz. W końcu babcia wstała i otworzyła, trwało to parę minut ale dla nas wieczność :P. I rodzice znaleźli takie zestrachane dzieciaki :) haha. Później miałam psa, to spałam spokojnie, że w razie czego to pies się obudzi i zacznie szczekać i jednej nocy zaczął szczekać a ja pierwsze co pomyślałam to że lalki pewnie atakują, ale to tylko na muchę szczekał haha :).

Sylviaa1234

oglądnęłam - oczy bolom - uczy głóchnom

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones