PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33319}

Laleczka Chucky

Child's Play
6,3 36 644
oceny
6,3 10 1 36644
5,7 7
ocen krytyków
Laleczka Chucky
powrót do forum filmu Laleczka Chucky

jak dla mnie

ocenił(a) film na 9

Od lat nieustanne rewelka!!! Uwielbiam i polecam chociaż wiem że osoba które nie oglądały czakiego za małego film może nie podpaść do gustu, cóż taki właśnie jest urok filmów lat osiemdziesiątych albo się je kocha albo nienawidzi. Jakie filmy z tamtych lat polecacie?

JoaHa88

Potwierdzam film z młodych lat jest super :)

ocenił(a) film na 7
JoaHa88

"TO" - Stephena Kinga ;)

ocenił(a) film na 9
oszim84

Film świetny, książka jak przeważnie bywa jest dużo lepsza. Długa, ale warto się przez nią przebić :-)

użytkownik usunięty
JoaHa88

A ja tego filmu nie cierpię. Oglądałem go jako, chyba 12-13 latek i naprawdę w ogóle mnie nie straszył. Pamiętam, że miałem ochotę tej lalce sprzedać kopa. :D Innych horrorów się bałem, ale ten mnie irytował.

ocenił(a) film na 9
JoaHa88

Cała seria "żywych trupów", "koszmar z ulicy wiązów", "Coś", "Critters-y". Jest tego sporo, tylko trzeba oglądać z przymrużeniem oka a czasami nie warto do co poniektórych tytułów wracać i po np 10 min, po zorientowaniu się, że coś jest nie tak wyłączyć i zachować w pamięci miłe wspomnienia. ;)

JoaHa88

A ja mam tego farta że pierwszy raz obejrzałem Chucky'ego już po 30ce na fali nostalgicznych wspominek vhs-owych. Absolutnie nie trzeba tego oglądać za dzieciaka żeby się spodobało. Aczkolwiek może to być powód dla którego za najlepszą część uważam "Bride of Chucky" w którym przestali nawet udawać że chcą kogoś przestraszyć :)

rozkminator

Ja obejrzałem pierwszy raz Chycky'ego niedawno i... kompletnie mnie nie przestraszył.ale oglądało mi się go naprawdę dobrze. Jednak raczej ze złych powodów. ;)

ocenił(a) film na 8
rozkminator

30tka przeminęła, a ja dopiero zabieram się za oglądanie, jako dziecko nie widziałem tych filmów, w planach mam obejrzenie wszystkich 6 części.

van_der

Jeśli po którejś z kolei będziesz chciał się poddać, to upewnij się, że nie przed obejrzeniem Bride of Chucky, najlepsza część :D

ocenił(a) film na 8
JoaHa88

Właśnie przymierzam się, do ponownego obejrzenia tego filmu po dłuższym czasie - aż zdziwiłem się, że nie oceniłem jeszcze tej, jak i kolejnych części na filmwebie. xP