PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1466}
6,4 108 759
ocen
6,4 10 1 108759
4,1 16
ocen krytyków
Lara Croft: Tomb Raider
powrót do forum filmu Lara Croft: Tomb Raider

że Angelina wzięła udział w tym gniocie.

użytkownik usunięty
Sztuczny_rarytas

Przed zagraniem w tym "gniocie" nie była jeszcze tak znaną aktorką, jaką jest dzisiaj, a nie był to jej pierwszy film. Właśnie rola w TR była najbardziej przełomowa w jej karierze.

ocenił(a) film na 9

Nie przesadzajmy z tym gniotem.
Są o wiele gorsze filmy, i ludzie się nimi zachwycają.

użytkownik usunięty
madeleine_eadig

Dlatego wzięłam to słowo w cudzysłów. Nie dodaję gniotów do ulubionych:)

Sztuczny_rarytas

Zgadzam się z nat0.

Poza tym nie uważam, że to gniot.

ocenił(a) film na 6
Sztuczny_rarytas

Dla mnie to dobry film i lubie go za to, że zawsze kiedy jestem zła to obejrzenie go powoduje lekkie spuszczenie z tonu z mojej strony. Nie jest to może żaden górnolotny film, ale dla nacieszenia oka, wystarczy.

ocenił(a) film na 9
bunia08

Ja również go lubię, nawet bardzo. Kiedy już oglądam ten film, to nie mogę oderwać oczu od ekranu.
Jak wiadomo, film bez wad, film idealny nie istnieje.

Sztuczny_rarytas

Jak znana trollmenka pisze ,że cos jest gniotem, to z pewnoscią nim nie jest

HRA

Fajny film, podoba mi się, ale wolałabym, żeby zagrała wtedy w Matrixie.

Sztuczny_rarytas

Film nie jest może rewelacja. Mi się miło go oglądało i zdecydowanie nie nazwałbym go gniotem. Widziałem prawdziwe gnioty a ten film zdecydowanie nim nie jest. Jeśli chodzi o to jak zagrała Jolie, to powiem, że bardzo dobrze. Została bardzo skrytykowana za tą rolę, ale jednocześnie stała się popularna, a po prostu miała do zagrania taką postać, która prawie nie pokazuje emocji. Krytycy krytykują, mimo iż nie mają pojęcia o co chodzi. Smutna prawda...

Medroks

Zgadzam się. Samą Angelinę bardzo lubię (głównie za Oszukaną i Girl, interrupted), mimo, że otrzymuje wiele niepochlebnych opinii. Tomb raidera oglądałem kilka lat temu i oceniłem wysoko. W grę zacząłem grać w zeszłym tygodniu (przed chwilką skończyłem Legend), i zdecydowałem się obniżyć ocenę filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones