PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752226}
6,2 4 045
ocen
6,2 10 1 4045
4,4 13
ocen krytyków
Las, 4 rano
powrót do forum filmu Las, 4 rano

Chyba jest to najbardziej osobisty i trudny film dla pana Kolskiego.Obraz ten jest utrzymany w typowym dla tego twórcy klimacie,wszyscy którzy znają jego twórczość wiedzą czego się powinni spodziewać.Film jest bardzo dobrze zagrany głównie przez świetnego jak zawsze Majchrzaka,ale również moja ulubiona Olga daje rade.Kilka scen jest pięknych,a pod koniec po prostu uroniłem solidną łezkę.Plus również za fajny motyw muzyczny.Szczerze polecam.

kleju30

Ja daję nawet 9 ale... Z filmami Kolskiego jest tak, ze Trzeba wpierw wiedzieć co to za jeden ten Kolski i zanim się zabierzemy za Las 4 rano, trzeba obejrzeć wcześniej minimum 3, 4 filmy np. Pogrzeb kartofla, a z późniejszych np. Historię kina w Popielawach czy Afonię i pszczoły, a Serce, Serduszko to lektura obowiązkowa przed obejrzeniem Lasu 4 rano. Jak ktoś zacznie od Lasu, to faktycznie znajdzie się w lesie i nie będzie wiedział ni w ząb w czym rzecz a reakcją będzie pukanie się w czoło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones