PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38778}

Lassie wróć

Lassie Come Home
7,2 3 336
ocen
7,2 10 1 3336
Lassie wróć
powrót do forum filmu Lassie wróć

Ludzie czy Wy nie widzicie, że główną rolę w tym filmie "gra" pies?!?!
Przecież to pies, najzwyklejszy Burek, Max, Sara czy cholera wie co jeszcze...

Dla wszystkich co nie zauważyli: W TYM FILMIE WYSTĘPUJE PIES!

ocenił(a) film na 8
RAPHACHOLIN

Po pierwsze mów sam za siebie , i nie krytykuj co inni lubią a po drugie sam jesteś burek i do tego szary.

RAPHACHOLIN

hehehheheheh ale jesteś bystry!!! hehehehheheh
piękny, ciepły film. polecam każdemu.

ocenił(a) film na 8
RAPHACHOLIN

Może dlatego gra pies, bo to adaptacja książki o psie? Hm? :) Poza tym ben burek gra lepiej niż jeden aktor obecnie xD

ocenił(a) film na 7
RAPHACHOLIN

świat nie kręci się tylko wokół ludzi... jak widać filmy też

ocenił(a) film na 8
RAPHACHOLIN

żałosny jesteś

ocenił(a) film na 10
RAPHACHOLIN

Pies to też stworzenie które kocha, które ma uczucia i rozum, które czuje, oddycha, je, pije, bawi się,cieszy się, płacze, pomaga, pociesza. Inaczej wygląda niż człowiek ale gdy się tak przyjrzymy to zauważymy że nie wiele się różni, też ma serce a najpiękniejsze jest w nich to że nie poróżniają ludzi ze względu na wygląd itp. pies ocenia gdy Cię dopiero pozna i zawsze w ciebie wierzy

ocenił(a) film na 5
Elvis007

elvis, kocham psy ale nie mow mi ze pies niewiele sie rozni od czlowieka...
troszke sie zapedziles

ocenił(a) film na 10
El_Magiko

Różni się wyglądem i tem że nie jest tak wykształcony niż człowiek itp. Ale chodziło mi o to że psy czasem potrafią być mądrzejsz od NIEKTÓRYCH ludzi. :)

ocenił(a) film na 5
Elvis007

mysle ze sa ludzie od ktorych czasem madrzejszy jest mech

ocenił(a) film na 8
El_Magiko

Pod tymi względami, które wymienił Elvis to tak, jest podobny do człowieka. A poza tym, nie wiem czy wiesz, ale nawet termit ma około 50% wspólnych DNA z człowiekiem. :)

ocenił(a) film na 5
RAPHACHOLIN

ale to fajny piesio
a w Niepokonany Seabiscuit wystepuje kon i co z tego??
kto mial wystapic do cholery w filmie familijnym o psie??
al pacino mial zagrac lassie??

ocenił(a) film na 8
El_Magiko

hahahaha! :) w przebraniu! to dopiero byłby dobry film! :)

ocenił(a) film na 8
RAPHACHOLIN

Słusznie! Dosyć tej dyskryminacji! Główną rolę powinna zagrać krowa! Teraz to tylko Milka przestrzega praw zwierząt, naprawdę...

użytkownik usunięty
RAPHACHOLIN

LASSIE, wybacz mu, bo nie wie, co czyni...

RAPHACHOLIN

Ale się uśmiałam czytając komentarze :D ...krowa, al pacino, mech... ha ha :D
Ja, pomimo tego, że w filmie gra pies, zawsze, ale to zawsze po jego obejrzeniu mam czerwone, spuchnięte oczy i zapchany nos.
Kocham Cię Pluto <3 (mój piesek, który zaginął).

******
http://malezoo.eu/index.php

ocenił(a) film na 9
Renata2304

Wybacz, że piszę po długim czasie, ale jeśli Cie to interesuje, to mam ten film z polskim lektorem. Nieraz go oglądam i zawsze się wzruszam, a jestem już emerytką. Pozdrawiam.

RAPHACHOLIN

To jest film o miłości, uczy miłości do zwierząt, dobrego traktowania, przywiązania, wrażliwości,współczucia, ale co ktoś taki jak ty może wiedzieć ...

firework106

Przeciez ten film jest na podstawie ksiazki a w literaturze czesto zwierzeta graja glowna role wiec chyba nie skumales tego filmu przynajmniej bys wiedzial dlaczego pies tam gra

ocenił(a) film na 9
RAPHACHOLIN

Walnąłeś jak... Popisałeś się własnym prymitywnym stosunkiem do zwierząt. "Lassie,wróć" - to od dziesięcioleci lektura szkolna i jeden z najpiękniejszych filmów dla dzieci i nie tylko ! To jeden z najbardziej wzruszających filmów mojego dzieciństwa.

ocenił(a) film na 1
IrenaSz

Przykro mi mi, że musiałaś mieć takie dzieciństwo.

IrenaSz

Przecież on trolluje - nie bierzcie tego na serio!

ocenił(a) film na 9
jak45

Witaj! Może zaprosisz mnie do swoich znajomych? Mam sporo filmów z tych, które wymieniłeś jako "chcę zobaczyć". Może Ty masz takie, których ja szukam i moglibyśmy się wymienić? Pozdrawiam.

IrenaSz

Dzięki, na razie mam dość oglądania filmów - robię to niejako z obowiązku. Tworzę listę filmów "do obejrzenia" dla syna. Zarchiwizowanych filmów nie mam.

ocenił(a) film na 9
jak45

OK.

ocenił(a) film na 1
jak45

Nie sądzę żeby trollował! Myślę, że to kawał zwyrodnialca, który pisze te całe brednie z największą powagą! Naprawdę jest mi go żal, musiał być strasznie zaniedbany przez rodziców. W sumie to nawet mi go szkoda...

RAPHACHOLIN

O, rozdwojenie "tyźni"!

RAPHACHOLIN

To jeszcze nic - w "terminatorach" występuje Śworceneger a w "rambach" jakiś Scalony! To dopiero skandal!

RAPHACHOLIN

W 07 Zgłoś się też gra pies . Tyle ze yego nie oglądam. A Lassie - jak najbardziej, ale prawdziwą historię , a nie te amerykańskie dolepianki o innych Lassie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones