PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38778}

Lassie wróć

Lassie Come Home
7,2 3 336
ocen
7,2 10 1 3336
Lassie wróć
powrót do forum filmu Lassie wróć

Nawet nie chce się wierzyć,

użytkownik usunięty

że kiedyś się oglądało to z wypiekami na twarzy. Jedna sympatyczna s*u*k*a wyzwalała tyle pozytywnych emocji. Film stary jak II wojna światowa, ale ma fajne walory wychowawcze. Tego dziś brakuje dzieciom i młodzieży.

Filtr cenzorujący wypowiedzi naprawdę rozwala. Napisałem o Lassie, że była s*u*k*ą, bo była, a na dole wyświetla się informacja "Trochę za ostro pojechałeś/aś :|, jeśli brakuje Ci słowa polecamy synonimy (i coś tam)".

ocenił(a) film na 9

Wybacz, że piszę po długim czasie, ale Twoje uwagi co do Filmweb - popieram! Dzisiaj widziałam wpis dot. filmu "Zielona mila" - ordynarny, wulgarny, słowem - chamstwo! Dlaczego to opublikowano? Zgłosiłam nadużycie, ale czy to pomoże? A co do filmu "Lassie wróć", to był jeden z najpiękniejszych filmów mojego dzieciństwa, a jestem już emerytką. I niedawno - ku swojej radości - zdobyłam ten film, z polskim lektorem! Obejrzałam go już 3 razy i jeszcze obejrzę nie jeden raz! A mój wnuk i wnuczka byli zachwyceni! Teraz dzieciom brakuje filmów o uczuciach. Pozdrawiam - Irena.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones