PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=673532}
4,3 49 493
oceny
4,3 10 1 49493
2,3 11
ocen krytyków
Last Minute
powrót do forum filmu Last Minute

babcia - 49 lat
ojciec - 33 lata
córka - 22 lata
ex dziewczyna ojca z liceum - 28 lat

Sprawdziłem tylko dlatego, bo wyjątkowo przewidywalny scenariusz zmierzał w kierunku: "macocha i córka w tym samym wieku", chociaż ze scenariusza wynika, że powinno być 20 lat różnicy. Dlaczego w opisie filmu nie ma informacji o wężach? ;-]

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
mates_z

Ewidentne zaburzenie czasoprzestrzeni i roztargnienie reżysera, który swą uwagę skupił jedynie na tym, "co mama dała" Haleicio i Szrek.
Typowa polska rzeczywistość- nawet kompletne pierdoły w filmie nie mają sensu, więc po co się nad nim bardziej zastanawiać, skoro reżyser założył z góry, że przyjmiemy tę papkę bez mrugnięcia okiem, jak czipsy z biedronki? Żal i badziew, ale temu filmowi już i tak nic nie pomoże, a szkoda. Mam wrażenie, że wszystko, co lepsze jeśli chodzi o filmy rozrywkowe (i inne też...) jest za granicą.

ocenił(a) film na 4
mates_z

haha no rzeczywiście, myślałam ,że ten główny bohater ma około 45 lat a ta laska około 30. Jakoś mi w ogóle nie pasowało ,że oni mogli by być razem w szkole. No i babcia w wieku 49 lat. Babcia dorosłej wnuczki. Myślałam ,że to jej matka, bo bardziej wyglądała na matkę. Wg scenariusza powinna być to postać 15-20 lat starsza ,więc mogli dać inną aktorkę. Tak czy siak , trochę to głupio wygląda

mates_z

Serio tyle maja?
Dla mnie babcia wygladala na 60, ojciec 40 ta laska ze 35 a corka to akurat wiedzialam ze ma 22 ;)
Oj tam oj tam czepiacie sie... ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones