PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=673532}
4,3 49 492
oceny
4,3 10 1 49492
2,3 11
ocen krytyków
Last Minute
powrót do forum filmu Last Minute

Beznadziejnie słaby film dla matołów, dla których wakacje w Egipcie to szczyt marzeń.Jeśli ten film jest komedią to chyba jego targetem jest banda wieśniaków spod Warszawy.Gratuluję producentom pieniędzy wyrzuconych w błoto.Macie swój wkład w degradację polskiego kina.

CHDZ

o czym ty pierdo.lisz xD

ohwait
>Super zioło 10/10

nie mam wiecej pytan

bulbaa

Nie obchodzi mnie jak ty oceniasz i co oglądasz, więc daruj sobie wytykanie.
Jesteś zwykłą idiotką ze wsi dlatego cię to boli.
Jedź do Egiptu rżnąć się z arabami bo to zapewne szczyt twoich marzeń.

ocenił(a) film na 5
CHDZ

Rozumiem, że biedni ludzie, którzy ciężko pracują, ale ich nie stać na wakacje za granicą i cieszą się z wycieczki do Egiptu to matoły?

the_abstraction

Tak właśnie uważam.W Europie, w tej samej cenie jest co najmniej sto ciekawszych miejsc.
Doskonale rozumiem czemu Polacy tam latają.
Przecież ponad połowa mieszkańców naszego kraju to wieśniaki o wąskich horyzontach, buraki bez gustu oraz niedouczone tłuki bez ambicji.

ocenił(a) film na 5
CHDZ

Latają tam przede wszystkim dlatego, że oferty do Egiptu, Turcji i Tunezji są dużo tańsze niż do innych krajów. Szkoda gadać z osobą, która uważa biednych, uczciwych ludzi za matołów. Wydaje mi się, że masz jakieś problemy ze sobą, skoro w każdym swoim poście wyzywasz ludzi od wieśniaków.

the_abstraction

Nikogo nie wyzywam, tylko nazywam po imieniu, a to różnica.
Latają tam bo chcą tam latać.Jest na to zapotrzebowanie i przez to biura podróży mają takie, a nie inne oferty.
Jak dorośniesz to zrozumiesz jakim zacofanym krajem jest Polska i większość jej mieszkańców.
Peerelowska mentalność to problem tego kraju.

ocenił(a) film na 5
CHDZ

"Jak dorośniesz"... Zwracasz się do dorosłego człowieka ;) Zdaję sobie sprawę, że niektórzy Polacy są zacofani, ale nie generalizuję, jak Ty i nie mówię, że każdy nasz obywatel to wieśniak, zresztą w wielu państwach wcale nie jest lepiej. Stracisz tylko życie na nienawiść do swojego kraju.

the_abstraction

Nie napisałem, że każdy bo na szczęście są tu także inteligentni ludzie.
Po prostu nie zrozumiałaś tego co napisałem.
Nawiasem mówiąc, pełnoletniość nie znaczy dorosłość.Stawiam, że masz max 19 lat dlatego dużo jeszcze przed Tobą.

ocenił(a) film na 4
CHDZ

"Doskonale rozumiem czemu Polacy tam latają.
Przecież ponad połowa mieszkańców naszego kraju to wieśniaki o wąskich horyzontach, buraki bez gustu oraz niedouczone tłuki bez ambicji." LOL XDXD sorry ale masz jakiś autyzm? To, że ktos ma inny gust od cb nie znaczy, że jest niedouczony, ja np. byłam w Egipcie pod koniec listopada, bo to jeden z niewielu krajów tak blisko nas (4h lot) gdzie jest w europejska zimę tak piękna, słoneczna pogoda. Sobie nurkowałam i lapalam słońce. Podaj mi co ciekawego polecasz w Europie, bo zwiedziłam kilka krajów i często te niby największe atrakcje były największym rozczarowaniem jak np Wenecja... To był koszmar... Człowiek na człowieku w sezonie..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones