PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=538720}
6,9 104 624
oceny
6,9 10 1 104624
5,9 13
ocen krytyków
Last Vegas
powrót do forum filmu Last Vegas

a komedii w tym za grosz.... W sumie to przygnębiające oglądać naszych super idoli w takim stanie...

ocenił(a) film na 6
Speedy_3

No mozna sie trochę zdołować...co nas wszystkich czeka,szczególnie Michael,który przemienił się w Kirka Douglasa a jeszcze nie dawno wygladał tak dobrze nawet opalenizna i wybielone zęby nie pomogły.Sam film całkiem niezły ale od połowy kiedy stał sie bardziej refleksyjny a nie typowa głupawka.

ocenił(a) film na 1
Speedy_3

Dla mnie ten film był żenujący i smutny.

ocenił(a) film na 6
robin17

smutny,ze starość każdego w końcu dopada ale zenujący w którym momencie?

ocenił(a) film na 1
aronn

Żenujący,że 70-letni dziadkowie robią sobie mega melanż odpicowani w błyszczące ubranka,a w około biegają szalone małolaty,normalne to było?

ocenił(a) film na 6
robin17

Wszystko było pokazane w granicach dobrego smaku bez wulgaryzmów(w odróżńieniu od dzisiejszych komedii) ba ten film mimo,że jest komedią to przemyca dużą ilość refleksji życiowych zauważ,że oni chcieli "dużo"jeszcze ale doszli ostatecznie do wniosku,że w pewnym wieku są już niestety pewne ograniczenia.

ocenił(a) film na 1
aronn

Jak najbardziej rozumiem to przesłanie,ale dla mnie najbardziej smutne było to,że oni właśnie mieli takie mocne parcie i tak bardzo chcieli a nie mogli,no ciężko mi się to oglądało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones