PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=538720}
6,9 104 628
ocen
6,9 10 1 104628
5,9 13
ocen krytyków
Last Vegas
powrót do forum filmu Last Vegas

Taki o...

ocenił(a) film na 5

Można oglądnąć ale szału nie ma, tym bardziej że przypomina bardzo kac Vegas...

ocenił(a) film na 7
s111

Poza tym, że grupa przyjaciół jedzie na wieczór kawalerski do Las Vegas jakie jeszcze widzisz podobieństwa? Wg mnie są to filmy zupełnie o czymś innym :)

ocenił(a) film na 5
amelinowa

Ogólnie całokształt, pomysł na film..

s111

poza tym że akcja jest w Vegas i chodzi o wieczór kawalerski to nie ma nic wspólnego więcej z Kac Vegas .. zrobili tytuł podobny i od razu musi być to samo ??

ocenił(a) film na 5
danielpiw23

Nikomu nie narzucam swojego zdania! Uważam tak a nie inaczej ale to jest tylko moja opinia

s111

wszędzie to samo
,, to moja opinia,,
,,to moje zdanie,,
,, każdy ma swój gust,,
bla bla bla ... nawet sensownie nie da się bronić swojej oceny :/

ocenił(a) film na 5
danielpiw23

A ty jesteś tu po to żeby tylko komuś dowalic i się czepic o byle gówno? Piszę co myślę na temat filmu i gdzieś mam czy się z tym zgadzasz czy nie

s111

,,Piszę co myślę na temat postu i gdzieś mam czy się z tym zgadzasz czy nie.,,
fest argument co ?? ;) tylko pamiętaj nie narzucam zdania uważam tak a nie inaczej.. hah :P
a po co Ty tu jesteś ?? żeby się spiąć? strzelić focha ..i powiedzieć takie jest moje zdanie i tyle ... a ziemia jest płaska.. bo takie jest moje zdanie .. hah..
no szału nie ma ...rejczel..

ocenił(a) film na 5
danielpiw23

Weź daj sobie siana. Szczerze? Nawet nie chce mi się już z tobą dyskutować na jakikolwiek temat

ocenił(a) film na 8
s111

Danielpiw23 miał chyba na myśli to, żebyś jakoś uzasadnił, co łączy ten film z Kac Vegas. A że później zrobiło się między wami opryskliwie, to inna sprawa :D

Aczkolwiek ja również, szczerze mówiąc, jestem ciekawy - dlaczego ten film jest Twoim zdaniem jak Kac Vegas? :) Według mnie są różnią się. W podobieństwach przychodzi mi do głowy tylko tytuł i miejsce akcji, a także motyw ślubny, ale poza tym to raczej różne produkcje... Chyba, że masz coś jeszcze?

ocenił(a) film na 5
MiszoZawodowiec

No właśnie to. O to dokładnie mi chodzi

ocenił(a) film na 6
s111

Zwłaszcza ta scena z Chińczykiem i martwą prostytutką. No i dzieje się w L.V.

ocenił(a) film na 5
Uh_Huh

Mam rozumieć że to kolejny raz żeby tylko dowalic?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones