PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118762}
4,9 5 417
ocen
4,9 10 1 5417
Lawstorant
powrót do forum filmu Lawstorant

Jak dla mnie to scenariusz beznadziejny, pomysł na film także... Zresztą, czego można się spodziewać po polskim filmie... Zbigniew Buczkowski, legenda polskiego kina jak zwykle spisał się na medal, a Michał Wiśniewski, w którego większość ludzi nie wierzyła, wykonał znakomitą robotę, grał bardzo naturalnie i wyglądał świetnie. BRAWO PANOWIE!

ocenił(a) film na 6
doyna

Zgadzam się, Wiśniewski poradził sobie zajebiście:) powiedziałbym nawet, że lepiej niż Buczkowski:D

ocenił(a) film na 10
luk1712

Dokładnie! :D Pozdrawiam

doyna

Tez sie z wami zgodze ze WISNIEWSKI pokazal ze ma naprawde talent aktorski i gdyby byl ktos kto nie zna go jako piosenkarza to by pewnie sie pomylil ze to profesjonalny aktor...

doyna

Nie zapominajcie o genialnej roli Tomasza Sapryka. Nauka francuskiego THE BEST! Łyknę mlekę :D

ocenił(a) film na 9
Jackobek

Ten film mnie zupełnie rozczulił. Pamiętam, że z dowcipów takich jak w tym filmie śmiałem się już w pierwszych klasach podstawówki. Przykład:

Francuz gra z Chińczykiem w ping-ponga. Francuz ostro podkręca i wgniata piłkę. Chińczyk łapie piłkę i podnosi do oczu: "Pink-ponk-penk". A Francuz na to zasmucony: "Ilę bulę?".

doyna

Czy Ty uważasz, że ten film to arcydzieło?

ocenił(a) film na 10
Niedzielny_Filmowiec

Za grę Wiśniewskiego - kompletnego amatora bez żadnego przygotowania teatralnego, tak, uważam, że jego rola została odegrana na tak wysokim poziomie. Buczkowski również był rewelacyjny. Nie oceniam filmu pod względem scenariuszu, bo ten dla mnie był

ocenił(a) film na 10
doyna

nieco nudnawy.

doyna

obaj świetnie zagrali ten film mogę godzinami oglądać.

doyna

I dajesz 10?Nieźle ale to nie jest ocena w skali 1-100 tylko 1-10.........Ręce opadają...

ocenił(a) film na 4
doyna

Dla mnie Buczkowski był w tym filmie bardzo słaby. Nawet zastanawiam się czy on nie jest po prostu słabym, przereklamowanym aktorem, grającym tym samym głosem z tym samym wyrazem twarzy w każdym filmie.

ocenił(a) film na 4
majkalipcowa

Buczkowskiemu fakt, jakaś taka dziwna maniera po graniu pana Graczyka została. W sumie jakby się w tym filmie nazywał Graczyk, to by pasowało

ocenił(a) film na 7
doyna

A co jest takiego złego w scenariuszu? Przecież to komedia, a nie artystyczny film z zakręconą wielopłaszczyznową historią. Pomysł bardzo dobry, do tego cała historia z końcowym zaskoczeniem. Poza tym wcale nie uważam, aby filmy polskie odstawały scenariuszowo od filmów zagranicznych. W przypadku filmów amerykańskich, to wręcz jest jak niebo i ziemia.

ocenił(a) film na 7
chemas

Aha i jeszcze dodam, że ten film uratowali, chociaż cięzko tak pisać w przypadku tego filmu, wszyscy aktorzy. Nie uwłaczając Wiśniewskiemu czy Buczkowskiemu, mistrzostwo pokazali ci drugoplanowi, Sapryk, Orzechowski, Gołębiewski, Czop, Sulej i inni.

ocenił(a) film na 7
chemas

Fajna była scena z Kaziem, gdy ten wyjmował kiepy z popielniczki

ocenił(a) film na 7
lulu33_fw

Kaziu co ty robysz ... zostaw to zobacz jakie fajne kiepy, będzie z kilo palenia. Fragles, to znaczy pan Czaplycky też fajnie zagrał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones