PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=492103}
4,5 1 444
oceny
4,5 10 1 1444
Leśne Doły
powrót do forum filmu Leśne Doły

Żle wydana kasa !

ocenił(a) film na 3

Dawno tak zwalonego filmu pod względem technicznym nie widziałem. Ciemno jak nie napisze gdzie. Nieumiejętnie zbudowane napięcie, no i ta muzyka. Muzyka jako muzyka, to nie ma sie co czepiać, ale jest źle dopasowana do scen i nie zsynchronizowana. Mało tego muzyka czasem nie pasuje emocjonalnie do obrazu. A i powiedzcie panu montażyście aby z efektami nie przeginał, w końcu nie jest mistrzem oświetlenia, a człowiek nie bedzie się tak męczył podczas ogladania.

hal9000_3

Dokładnie zgadzam się z przedmówcą. Choć pomysł był niezły, niestety spalił na panewce. Nie wiele zmieni to w kwestii oceny filmu ale rodzice bohaterki mieli pochodzić/mieszkać w Krakowie. Natomiast pod koniec filmu przyjeżdżają do Leśnych Dołów autem z rejestracją dolnośląską :)

ocenił(a) film na 5
hal9000_3

Film kosztował tylko 100 tys złotych i cała kasa pochodziła z prywatnych funduszy twórcy, więc trudno tu się o źle wydaną kasę czepiać :)

ocenił(a) film na 2
czipsy_dwa

100 tysiecy, na co to poszło !!!! moze 10 tysiecy ew. 1000zl, 100 zł? to bym zaakceptował po obejrzeniu filmu.
To chyba poszlo na wynajem dworku i kupno licencji do tej tandetnej muzyki, jakichs odrzutów z filmów Burtona.

użytkownik usunięty
hal9000_3

Dla mnie muzyka była za głośna. A aktorzy mówili często bardzo cicho, więc często nie słyszałam co mówią i w końcu nie rozumiałam o co chodzi. I też było czasami za ciemno. Gdyby nie to to film naprawdę byłby super :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones