PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=679539}
4,7 10 605
ocen
4,7 10 1 10605
4,2 4
oceny krytyków
Leatherface
powrót do forum filmu Leatherface

Stara historia opowiedziana w całkiem nowy sposób. Dużo się dzieje i krwi się leje. Jest brudno i ciekawie... Fani Skórzanej Twarzy musza zobaczyć. Reszta niekoniecznie;)Ja polecam...

ocenił(a) film na 3
pmrawik

widzę, że oryginał jest Ci znany więc zastanawiam się czy zwróciłeś uwagę na pewną bzdurę w filmie (SPOILER): pojawia się tam postać wielkoluda Buda, którego to ciągle uważałem za młodego Leatherface'a (celowy twist?) choć jak się później okazuje, to nie on nim jest, chociaż patrząc na oryginał czy też późniejsze części, to właśnie on tak naprawdę przypominał swoim całokształtem Skórzaną twarz, nie Jackson...

ocenił(a) film na 5
raphael1331

Ja też od początku byłam pewna że Bud jest Leatherfac'em....

ocenił(a) film na 3
hipnotajzing

Ja tak samo myślałem na początku, ale pózniej coś mi mówiło ze to by było zbyt oczywiste i ze pewnie Leatherfacem będzie ktoś inny.

ocenił(a) film na 5
raphael1331

no masz racje plus to ze Leatherface w rzeczywistosci nigdy nie byl w poprawczaku i nie zachowywal sie jak ten z filmu poza tym mial chorobe skory temu nosil maske a nie po strzale z broni

ocenił(a) film na 3
hercules38

gdzie jest mowa o tym czy Leather był czy nie był w poprawczaku i że miał chorobę skóry? w którym filmie?

ocenił(a) film na 5
raphael1331

w tmpm poczatek z 2006 ale to jest oczywiste

ocenił(a) film na 3
hercules38

o jakim filmie z 2006 mówisz? i dlaczego to niby jest oczywiste? widziałem jedynkę Masakry, trójkę i remake z 2003 i nie pamiętam żeby w którymkolwiek była o tym mowa...

raphael1331

W 2006 wyszła Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną: Początek
http://www.filmweb.pl/Teksanska.Masakra.Pila.Mechaniczna.Poczatek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones