PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=981}

Legenda

Legend
6,7 12 627
ocen
6,7 10 1 12627
5,9 7
ocen krytyków
Legenda
powrót do forum filmu Legenda

Niesamowity!

ocenił(a) film na 10

Jak dla mnie klimat filmu, niesamowita scenografia, muzyka i wszechobecna magia plus doskonała muzyka i aktorzy stworzyli coś naprawdę rewelacyjnego. Film znam od bardzo dawna i uwielbiam.
A postać diabła - chyba najstraszniejsza jaką kiedykolwiek widziałam.
Scena gdy księżniczka Lila biega po piekle moim zdaniem bardzo esencjonalna.
Polecam wszystkim - prosta opowieść o odwiecznej walce dobra ze złem a klimat po prostu razi!

ocenił(a) film na 10
espantosa

Mam to samo. Być może jest to spowodowane tym, że bałem się tego filmu za dzieciaka. Ten film ma tak sugestywnie przedstawiony klimat, te charakteryzacje, te kostiumy, scenografie, kurz na rekwizytach, mieniący się śnieg, piekło, zachód słońca... Dla mnie przepiękne. Nie oceniam filmu pod względem scenariusza, treści, lecz jako wizualny majstersztyk. Pod tym względem jest to dla mnie DZIEŁO!

ocenił(a) film na 4
ZaRaz2001

hehe, no i wszystko, włącznie z diobłem mieni się w brokacie. Ciekawe ile tego zużyli przy produkcji filmu i ile czasu zajęło aktorom domycie się ze świecidła po zdjęciach:)

ocenił(a) film na 10
espantosa

A Diabeł robi robotę!

ocenił(a) film na 7
espantosa

Całkowicie się z tym zgadzam, wspaniały film, cudowna scenografia, nie widziałam jeszcze filmu, który ukazałby las w równie wspaniały sposób.

Ja_asiaa

no i ponoć połowa scenografii spaliła się w pożarze, który nawiedził studio filmowe, ,
toteż większość bajerów nawet nie została sfilmowana..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones