PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603080}

Legendy ringu

Grudge Match
6,7 19 523
oceny
6,7 10 1 19523
6,8 4
oceny krytyków
Legendy ringu
powrót do forum filmu Legendy ringu

Nie taki zły

ocenił(a) film na 5

Jest to film przy którym rozmawiasz przez telefon gotując obiat w medzy czasie oglądając.
Praktycznie nic się nie dzieje akacja stoi caly czas w miejscu w pewnym momencie coś się
rozwinęło ,lecz po długim czasie .Czy był źly nie dobry tesz jednym słowem średni ,ale można
obejrzeć .

ocenił(a) film na 4
justi0301

Akacja zazwyczaj stoi cały czas w miejscu. No chyba, że ktoś przesadzi :P

ocenił(a) film na 5
naimadkolo

To nie wiem jakie filmy oglądasz skoro akcjia cały czas stoi w miejscu

ocenił(a) film na 4
justi0301

Nie zrozumiałeś małych drwin z literówki :)

justi0301

Obiat :)

justi0301

Ja uważam, że film jest bardzo dobry ale jeśli się przy nim gotuje " obiat "i " tesz" rozmawia przez telefon, to nie dziwię się, że się nie widziało wszystkiego i tu trzeba było dialogów słuchać a później je jeszcze rozumieć, a nie garami tłuc, później myślisz , że film o" akacji"był a to niezła komedia, w starym stylu była... Pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
jokris

Każdy ma swoje zdanie ja po prostu uważam ,ze film był nudny .

justi0301

I marz takie prafo :D

ocenił(a) film na 6
jokris

Bo jak kobieta to do kuchni obiat gotować? Menski szowinista, ale bynajmniej oczytany. ; p

ocenił(a) film na 8
justi0301

A co ma się dziać w klasycznym filmie bokserskim? Kosmici mają latać? Wiadomo, że większość scen to zapie*rz przed finałową walką, a potem pojedynek będzie. Taka formuła gatunku.
Jak kogoś interesuje trening siłowy, a mnie akurat tak, to sobie pośledzi podciągania na drążku i pomarzy o chwycie jedną ręką, a potem pomarudzi, że tamten świnia na ringu, bo uderzył nieprzepisowo. I fajnie. Nie wiem doprawdy, czego można jeszcze oczekiwać. Nie lubisz boksu, a są tacy, i to sporo - nie oglądaj.

ocenił(a) film na 8
TangoAndWaltz

[Moim zdaniem cały problem z 'Rocky'm 6' polega właśnie na tym, że było tam więcej psychologii i kombinowania pod górę, niż solidnego zasuwania na ringu.]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones