PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479701}

Legendy sowiego królestwa: Strażnicy Ga'Hoole

Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole
7,2 34 395
ocen
7,2 10 1 34395
7,1 7
ocen krytyków
Legendy sowiego królestwa: Strażnicy Ga'Hoole
powrót do forum filmu Legendy sowiego królestwa: Strażnicy Ga'Hoole
ocenił(a) film na 8
supnopl

Ale Bolek i Lolek miał swój urok...;-)
Też się na nim wychowałem. :-)

nightgale

Urok narzucony z braku laku, no sorry jeszcze był wiecznie smutny z wrodzoną i zarazliwą jak ziewanie depresją Miś Koralgol. Jedynie psychodeliczny klimat Muminlów w wersji kukiełkowej ratował moje dzieciństwo ;)

ocenił(a) film na 8
supnopl

A Wyspa Niedźwiedzi? To dopiero miało pokręcony klimat. Ten sterowiec z goblinami śnił mi się po nocach ;)

quard

A nie kojarzę tej bajki, opowiedz coś więcej.

ocenił(a) film na 8
supnopl

http://www.youtube.com/watch?v=yRvyFb0gMwU

Animacja z początku lat 90. Dark ambientowa muzyka, post apokaliptyczny świat w którym za wyjątkiem głównych bohaterów były same czarne charaktery, wymieszana grafika 2d i 3d. Jakoś to wszystko tak się poskładało, że teraz wpisując 'Wyspa Niedźwiedzi' w googlach wyskakują dziesiątki stron, gdzie ludzie wspominają tę bajkę z niepokojem. Podobno autorem scenariusza był psychiatra dziecięcy, ale nigdy nie chciało mi się sprawdzać prawdziwości tej plotki :p

quard

Niestety nie miałem przyjemności, ale jeśli chodzi strach to robiłem w gacie oglądając "Przygody wesołego Diabła". Pamiętasz? "Ja kudłaty, durnowaty..." - odjazdowy serial dla dzieci :)

quard

ło cholibka ! o niezłych rzeczach się tu dowiaduję, już wiem czemu jestem taka pokręcona XD jo te bajki były dziiiiiiiiiiiiiiiiiiwneee XD
ale buka z muminów animowanych i muza to mnie rozwala do dziś....brrrrr!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones