PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479701}

Legendy sowiego królestwa: Strażnicy Ga'Hoole

Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole
7,2 34 396
ocen
7,2 10 1 34396
7,1 7
ocen krytyków
Legendy sowiego królestwa: Strażnicy Ga'Hoole
powrót do forum filmu Legendy sowiego królestwa: Strażnicy Ga'Hoole

którzy podniecają się grafiką i animacją. Fabuła nie trzyma się ładu i składu. Gadające sowy w metalowych maskach i jakieś magiczne światła. Ni to film przyrodniczy, ni to bajka, takie nie wiadomo co bez żadnego przesłania ani morału. Nie polecam

ocenił(a) film na 9
dingo21

Nieprawda, że tylko dla komputerowców. Film ciekawy, animacja świetna i nie sądzę byś od takiego filmu oczekiwał/a czegoś przyrodniczego.. Jak najbardziej polecam film :)

użytkownik usunięty
dingo21

Zgadzam się z hymanistka1234 ! Animacja świetna - to fakt. Jednak sens też jest. Trzeba uważnie oglądać i chcieć ogladać!

No i warto wspomnieć, że fabuła bajki oryginalna. Coś nowego za co daje wysoką ocenę!

ocenił(a) film na 8
dingo21

Zgadzam się w zupełnośći! Film zupełnie nierealistyczny, kto to widział, żeby sowy mówiły! Że już o wężu niańce nie wspomnę z litości dla twórców tej szmiry.

quard

A gadające osły, ślimaki, koty, psy, a nawet auta i samoloty to też źle? >P

Mówisz, że ten film to szmira, a dałeś 8 - f.ck logic XD

ocenił(a) film na 9
Arix023

pewnie to byl sarkazm, skoro dal 8;-) sam zamierzam ogladnac, bo slyszalem, ze ciekawy film. dingo21, jesli czepiasz sie bajek za to, ze zwierzeta gadaja i ze magie sie tam uprawia, to chyba tylko przyrodnicze i dokumentalne filmy ogladasz, bo reszta filmow/gatunkow nie trzyma sie przeciez kupy-Ogr z oslem ida ratowac ksiezniczke?? bzdura!! gadajace samoloty?? bzdura!! zaczarowany labedz, alicja w dziwnej krainie, lew wygnany z lwiej skaly przez wuja-wszystko bzdura!! to sie nazywa fantazja:-)

dingo21

bzduuuuuuuuuuuuuuraaaaaaaaaaaaaa! :)

dingo21

Nie ma morału? Dobre dobre. : D A jak rzucę hasłem 'nie rezygnuj ze swoich marzeń, bo mogą się spełnić', lub coś w tym stylu? >P Pragnę też podkreślić, że film jest na podstawie książki. więc przesłanie i morał raczej ma xP

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
kosa480

Widziałeś kiedyś w lesie czy w zoo sowę, która mówi ludzkim językiem? Bo ja nie.

ocenił(a) film na 8
dingo21

a słyszałeś kiedyś o czymś takim jak personifikacja? Mama nie czytała ci bajek? Jak dla mnie jesteś trollem

ocenił(a) film na 8
kosa480

Okej film może się nie podobać, to akurat kwestia gustu. Ale te głupie komentarze o "sowach, które mówią ludzkim głosem" faktycznie są raczej marną prowokacją, bo w animacji przygodowej(!) kolega dingo21 czepia się, że ptak nagle zaczyna - opaniejezusicku - gadać ale w Autach nie widzi nic nienormalnego i ocenia to na 7... no ale co ja tam mogę wiedzieć, być może w wigilię to nie zwierzęta a samochody zaczynają mówić ludzkim głosem.

dingo21

A widziałeś, żeby pingwiny mówiły ludzkim językiem? Bo ja nie. Dlaczego więc chcesz obejrzeć Pingwiny z Madagaskaru czy też inne filmy, w których absurd goni absurd?

ocenił(a) film na 7
dingo21

Gadający dingo21...to jest zupełny absurd

ocenił(a) film na 10
dingo21

Współczuje ogromnie, jeżeli nie potrafisz odczytać przesłania filmu @dingo21. To nie jest film przyrodniczy tylko o holokauście i Hitlerze.... o czystej rasie. No cóż, jeśli ktoś jest zaślepiony tylko tym, że to jest bajka i nie widzi drugie dna to jego sprawa. Ale czemu miałby na tym cierpieć film ?
Wspaniała animacja. Jedna z najlepszych. Świat jest widowiskowy a detale powalające.

ocenił(a) film na 7
dingo21

W ogóle nie masz racji. Ja nie jestem żadnym maniakiem komputerowym, ani psychofanem efektów specjalnych i animacji, a jednak film mi się podobał. I nie spinaj tyłka kolego, to że zrobiłeś z siebie błazna widzą wszyscy, którzy przeczytali ten wątek. Po prostu posyp teraz głowę popiołem i życzę Ci większej pokory kolejnym razem.

ocenił(a) film na 4
dingo21

Film jest beznadziejny, ale nie z tego powodu.

ocenił(a) film na 10
dingo21

szanuję twoje zdanie ale... " Gadające sowy w metalowych maskach i jakieś magiczne światła" to nazywa się fantazja.

ocenił(a) film na 10
AmberPL

a poza tym ten film ma morał

dingo21

Animacja w tym filmie jest genialna. Mount Everest sztuki wizualnej. Jak można patrząc nawet jedynie na szatę graficzną dać 1? Toż to animacja..tu ocenia się też poziom grafiki A co reszty częściowo się zgadzam. Historia jest dość ciekawa, ale niestety podana w średni sposób. Zdarzają się dłużyzny, niekonsekwencje w fabule, a morał np dla dziecka może być trudny w wyłapaniu. Właśnie apropo dzieci..ten film nie jest dla nich. Nie powinny go oglądać dzieci poniżej 12 roku życia. Po pierwsze mogą go opatrznie zrozumieć, po drugie momentami jest dośc mroczny i brutalny. To taki film z pazurkami, świetny dla nastolatków i dorosłych;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones