PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725816}

Legion samobójców

Suicide Squad
6,1 234 752
oceny
6,1 10 1 234752
4,1 35
ocen krytyków
Legion samobójców
powrót do forum filmu Legion samobójców

Niestety, po poziomie pierwszej części, czyli "Sali samobójców", nie mam zbyt dużych oczekiwań co do tego filmu.

ocenił(a) film na 8
guslas

JPRDL, te filmy nie mają nic wspólnego...

ocenił(a) film na 5
kubix45

To oczywista prowokacja.

ocenił(a) film na 2
robert2207

Jest roznica miedzy prowokacja a dowcipem

ocenił(a) film na 4
kubix45

Dobra robota Sherlocku. Świat uratowany.

Anthrax91

ROLL

kubix45

Gdyby Twoj uklad oddechowy dzialal rownie dobrze co mozg, to bys sie ku**a udusil ;)

MrXander

Hahaha ;-) genialne! :-)))

ocenił(a) film na 5
MrXander

Zajebi*te!!! :>

DeadlyTom

Padłam...

ocenił(a) film na 4
kajla_o2

To powstań !!! ;-)

ocenił(a) film na 7
eulogy_pl

Powerade. :)

ocenił(a) film na 7
dirt16

Niezłe:) Haha

ocenił(a) film na 2
MrXander

Idę po notes :D

MrXander

Hahaha mistrzowskie! Pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
ocenił(a) film na 2
MrXander

kto wie, może user kubix też żartował :P


Tak, wiem że to odpowiedź po latach.

ocenił(a) film na 2
kubix45

JPRDL jaki trzeba mieć mózg, żeby wyciągnąć tak oczywisty i patologiczny wniosek. Brawo guslarz, udało ci się sprowokować właśnie takich dennych użytkowników do dyskusji i podbicia tematu. kubix45 weź idź gimbem gdzieindziej

ocenił(a) film na 2
skt84

A może nie jest denny, tylko po prostu ma autyzm? Nawet najbardziej inteligentna osoba z autyzmem nie jest czasami w stanie wyłapać najbardziej oczywistej ironii.

ocenił(a) film na 4
kubix45

Żart, mówi ci to coś?

ocenił(a) film na 7
guslas

spinoff "Las samobójców" tez niestety nie powala

ocenił(a) film na 9
sratytaty

hahahahahahahaha jeb*am :D dobry ten wątek :D

ocenił(a) film na 3
sratytaty

Zgadza się, strasznie słaby. Twórcy kompletnie pominęli tam wątek Harley Quinn, za to wrzucili usypiającą historię o wcześniejszych losach Margaery Tyrell z "Gry o Tron". Kompletnie bez sensu.

guslas

Jesteś też spinoff Most samobójców,Klub sabojców a nawet coś polskiego: Sklep dla samobójców

ocenił(a) film na 7
LordVader345

Sklep dla samobojcow nie jest polski.

mariuszym11

Zwracamy honor :)

guslas

Ja odkad uslyszalem ze robia kontynuacje zastanawialem sie jak im to wyjdzie, zwazywszy na to, ze Gierszal zginal w pierwszej czesci. Filmu jeszcze nie widzialem, ale rozumiem, ze Harley to jest ta blondynka, ktora na koncu "jedynki" wylacza kompa i wybiega z mieszkania? Wiedzialem, ze smierc Czarnego ja poruszyla, ale zeby tak od razu wyprowadzac sie do stanow i robic szopke... SZOK!

ocenił(a) film na 7
MrXander

przecież to nie jest kontunuacja Sali samoboców .Sala samobójców była polskim filmem a legion nie :P

camilleee86

Skoro to nie jest kontynuacja, to gdzie do cholery jest Gierszal? Przeciez gdyby zyl, to na pewno by go zaangazowali. Nie ladnie oszukiwac ludzi, wstydz sie.

ocenił(a) film na 7
MrXander

Kto kogo oszukuje?
Film LEGOIN SAMOBÓJCÓW opowiada o Grupie złoczyńców którzy otrzymują od rządu szansę na odkupienie, wypełniając misję zagrażającą ich życiu.Film kanadyjski nie polski.
Polski była Sala samobójców, ale to inny Film.
A co z Gierszałem nie wiem nie gra w tym filmie , umarł w Sali samobójców:P

camilleee86

Ja pierd***ę xD

ocenił(a) film na 6
camilleee86

Nie śmieszkuj sobie !

camilleee86

Ja juz przeciez przez Ciebie nic nie wiem...
Jakis legion, ktory jest grupa zloczyncow chce cos odkupic, dlatego wypelniaja misje, ale nie w Polsce tylko w Kanadzie, bo Polska byla w tym filmie Sala Samobojcow, tak jak w innym filmie, a Gierszala jak nie bylo, tak nie ma. Kto to kur**a pisal ten film?! Ja juz rozumiem ta bulwersacje krytykow, przeciez to sie kupy nie trzyma... juz mogli chociaz temu Gierszalowi dac cos zagrac, taki fajny chlopak sie marnuje.

użytkownik usunięty
MrXander

Myślę, że pierwsza część zarobiła zbyt mało i po prostu producenci postanowili kontynuacją celować w rynek amerykański. Stąd nikłe powiązania z "Salą Samobójców" (coby widz z USA się nie pogubił w meandrach fabuły) i wybór aktorów znanych za oceanem.

Też jestem zdania, że powinni znowu zatrudnić Gierszała, choćby i do epizodu w retrospekcjach innych bohaterów. No ale wiadomo - producenci z Hollywood jak zwykle "wiedzą lepiej"...

ocenił(a) film na 6

Myslałem że jaieś małe nawiązania będą, ale widać że twórcy chcieli opowiedzieć zupełnie osobną historię. A Gierszała zastąpić Jaredem

ocenił(a) film na 4
Joecrou

a w japońskiej wersji "las samobójców" i francuskiej "sklep dla sambójcow " sa odniesienia do polskiej wersji ?

ocenił(a) film na 6
kacper_1

Nie widziałem, ale pewnie też się odcinają od polskiej wersji.

ocenił(a) film na 10
Joecrou

a ja chciałbym zobaczyć ogólnie Polską wersją, Polscy superbohaterowie i superzłoczyńcy którzy słuzą Polsce do walki z wrogami Polski a nawet do walki z Rosyjskimi Super faszystami

MrXander

Hehe, można się śmiać, ale tacy ludzie mają prawa wyborcze i potem wierzą w sztucznie rozpylaną mgłę w celu spowodowania katastrofy lotniczej...

ocenił(a) film na 6
Boomslang76

Nie.. bo to zła brzoza była..:D

Boomslang76

A takie pajace jak ty, nie mając wraku i oryginałów czarnych skrzynek, myślą, że poznali prawdę...

ocenił(a) film na 5
markowaw

pewnie "Smoleńsk" to Twój ulubiony film?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
markowaw

riposta na poziomie podstawówki. gratulacje.

MrXander

Boże jak nic nie rozumiesz to może zacznij trochę czytać to rozwija . A co do sali samobojcow a legionu samobójców to ze mają podobne nazwy nie znaczy że te filmy coś łączy. Legion samobójców jest amerykańskim filmem którego scenariusz oparty jest na starych komiksach wydawnictwa DC comics. Mogłeś oglądać filmy takie jak Batman czy Superman i prędzej ten film mógł byś porównać do tych bo tak samo powstały na podstawie kiosków tego samego wydawnictwa i wiele tych samych postaci pojawia się w nich dajmy np . Joker jest postacią znaną z Batmana a także występuje w legionie samobójców. Następnym razem najpierw obejrzyj film a potem komentuj bo to że filmy mają nazwy nie znaczy ze mają coś wspólnego ze sb :)

marta16180

No wybacz, ale gdyby te filmy nie mialy ze soba nic wspolnego, to taki temat najzwyczajniej w swiecie by nie powstal.
Zobacz ile lajkow ma zalozyciel, a ile Twoja wypowiedz. Wystarczy odrobina prostej matematyki i mozna wywnioskowac kto mowi prawde, a kto probuje mi mieszac w glowie, dokladnie tak jak Ty teraz.

ocenił(a) film na 3
marta16180

jesteś pewna rze to nie jest kontynułacja? przecierz tam Gierszał gra tego zielonego

MrXander

Taaaaaaaaaaa, normalnie zapętlenie niczym w produkcjach Ojciec Chrzestny i Ojciec Mateusz ;)

ocenił(a) film na 8
camilleee86

Czytam to w nocy i śmiechem pobudziłam rodziców ;'')

LancelotDuLac

Miałam tak samo XDDD

Blue_Angel_07

O kurcze ja też :). Najdziwniesze, że od paru lat nie żyją

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones