PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=467792}
5,4 52 960
ocen
5,4 10 1 52960
3,4 7
ocen krytyków
Legion
powrót do forum filmu Legion

oj słabe to, słabe

ocenił(a) film na 3

lubie gatunek fantasy i akcje ale tego zdecydowanie nie polecam...efekty specjalne na całkiem niezłym poziomie ale cały scenariusz i reżyseria woła o pomste...do nieba. Odradzam zdecydowanie.

ocenił(a) film na 5
edison87

Co prawda to prawda. Aczkolwiek można obejrzeć. Tragedii nie ma.

ocenił(a) film na 3
edison87

Masz całkowitą racje.
Gdyby nie te efekty i Paul to bym nawet do połowy nie dotrwała. Mi najbardziej scenariusz nie pasował

ocenił(a) film na 6
crist333

A mnie wkręcił. Cały czas oglądałem go w napięciu. Uważam,że na tle tych nowych filmów ''Legion'' wcale nie prezentuje się źle. Mi się dobrze oglądało. Oczywiście jest to tylko moja opinia i nikomu nic nie narzucam .

ocenił(a) film na 2
cebul_297

O zgrozo. Dokąd zmierza kinematografia, jeżeli "Legion" na tle pozostałych filmów "wcale nie prezentuje się źle"... Mimo wszystko gratuluję wyrażenia własnego, pozytywnego zdania, zwłaszcza o niepopularnym filmie.

ocenił(a) film na 6
MacWenciu

''Oczywiście jest to tylko moja opinia i nikomu nic nie narzucam .''
Jeżeli masz problemy w czytaniu ze zrozumieniem to już twój problem gościu

cebul_297

ups... a może Ty przeczytaj, bo zrzymasz się na szczerą pochwałę :)

ocenił(a) film na 6
menysek

Chodziło mi o pierwszy człon wypowiedzi Dokąd zmierza kinematografia, jeżeli "Legion" na tle pozostałych filmów "wcale nie prezentuje się źle"...

cebul_297

Nie rozumiem, co to ma do rzeczy... Twój rozmówca też niczego nikomu nie narzuca.
My Polacy zbyt często wypowiedzi innych traktujemy jak atak ;(

ocenił(a) film na 6
menysek

Możliwe ,że tak jest......nie przeczę

ocenił(a) film na 3
crist333

"Gdyby nie Paul"? Uwielbiam tego aktora, ale nawet on nie ratuje tej szmiry. Zastanawiam się tylko, jak aktor tego formatu mógł się zgodzić na grę w czymś takim

ocenił(a) film na 3
Sol89

W przeciwieństwie do większości oceniających oglądam film do końca a nie do połowy nieważne czy to poziom "Avatara" czy "Poznaj moich Spartan" czy "Władca Pierścionka"
Co do filmów nie ma aktora(i) który nie miał by w swojej filmografii choćby jednego BARDZO złego filmu. Takie też się zdarzają (choć w przypadku Paula najmniej podobały mi się filmy: Ksiądz3D i Atramentowe Serce ).

ocenił(a) film na 3
crist333

Ja w ogóle nie oglądam niczego do połowy - jak już zacznę, to kończę, chociaż czasem boli ;)
W sumie racja. Chociaż, miałoby to zdecydowanie większysens, gdyby zagrał w czymś tak kiepskim na początku kariery, a nie teraz.
"Księdza 3D" nie widziałam, ale trafiłam kiedyś na końcówkę "Atramentowego serca" i film wydał mi się całkiem sympatyczny ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones