PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=439908}
5,9 304 053
oceny
5,9 10 1 304053
4,9 19
ocen krytyków
Lejdis
powrót do forum filmu Lejdis
ocenił(a) film na 3
Draft_style

Mnie rozbawiła tylko scena z Szycem jak udawał inwalidę Błażeja...jedna się puszcza i zgrywa niedostępną dla porządnego faceta,druga wierzy mężowi gejowi (sorry, Bi),że po tym jak facet go rzucił, będzie między nimi znowu świetnie. Inna ślepa jak ten nietoperz, a ostatnia to chodzący kompleks cycków. Przekleństwa, denne teksty...zdecydowanie wolę takie komedie z mężczyznami, kobiety nie umieją tak grać. 4/10

ocenił(a) film na 5
DrzwiamiWTwarz

Nic dodać, nic ująć... mnie rozśmieszyły 2 sceny - ta z rzymianami w szpitalu plus ta, o której pisałeś

ocenił(a) film na 3
Draft_style

"pisałAś"

ocenił(a) film na 5
DrzwiamiWTwarz

A, sorki:)

ocenił(a) film na 1
DrzwiamiWTwarz

Jakbym ja to pisał. Tylko nie rozumiem czemu aż 4 na 10 dałaś. Ja z czystym sumieniem dałem 1, bo to jeden z najgorszych filmów jakie w życiu widziałem.

ocenił(a) film na 3
Alex303

Fakt, może miałam zbyt łaskawy dzień. Obniżam do 3- dla Błażeja

DrzwiamiWTwarz

"Przekleństwa, denne teksty...zdecydowanie wolę takie komedie z mężczyznami, kobiety nie umieją tak grać. 4/10". Zdajesz sobie sprawę jak seksistowskie i szowinistyczne jest to co teraz napisałeś? ;) To już lepiej napisz, że przekleństwa ogólnie Cię rażą. To zdanie, które tutaj wypaliłeś jest strasznie słabe. W ogóle cała Wasza dyskusja przypomina bełkot dwóch urażonych samców . Po co oglądacie takie filmy? To jest kino typowo kobiece ;)

ocenił(a) film na 5
Draft_style

Oj nie jest!

ocenił(a) film na 5
Draft_style

Gdyby go przyciąć z pół godziny byłby lepszy

ocenił(a) film na 6
Draft_style

jak dla mnie żenada te wszystkie teksty po angielsku... takie moderne, takie trendi

joannavonb

Takie realistyczne ? Wyjdź na ulicę posłuchaj jak ludzie mówią i zobaczysz.
Plusem tego filmu jest właśnie to że nie jest przerysowany tylko przejaskrawione nasze życie.
Realistycznie z lekką szczyptą ironii. Wystarczy porównać to z filmami Barei gdzie mamy porównywalny typ humoru.

ocenił(a) film na 1
exar_3

Mam nadzieje, że ty trollujesz z porównywaniem tego gówna do Barei, jak nie to chyba jesteś najgłupszym człowiekiem na Ziemi.

ocenił(a) film na 1
Alex303

Święta prawda.

ocenił(a) film na 5
joannavonb

Zgadzam się!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones