PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=677879}

Lekcje harmonii

Uroki Garmonii
6,9 599
ocen
6,9 10 1 599
7,0 4
oceny krytyków
Lekcje harmonii
powrót do forum filmu Lekcje harmonii

Słyszałam opinię, że film jest brutalny.. Czy to prawda? Czy zwykła młoda kobieta nie da rady obejrzeć? Film interesuje mnie os strony psychologicznej i bardzo chciałabym go zobaczyć, ale jak potem mam śnić o zarzynanych owcach to nie wiem czy się zdecyduję ;)

ocenił(a) film na 10
darija

W pierwszej scenie filmu widzimy (autentyczne) podrzynanie gardła owcy, następnie dość dokładne jej wybebeszanie - wszystkie flaki pokazane z dość bliska. Jak to przetrwasz, to potem jest lepiej ;)

Sqrchybyk

dzięki! No to idę :D

ocenił(a) film na 7
Sqrchybyk

A mnie bardziej bolała scena karalucha na krześle elektrycznym i odcięta głowa jaszczurki

darija

Nie uraź się, ale jeśli interesują Cię filmy psychologiczne, które w gruncie rzeczy zwykle są brutalne w swojej tematyce, dlaczego boisz się je oglądać i wcześniej pytasz się o to jak bardzo jest brutalny? Chyba, że nie chodzi Ci o samą brutalność przekazu, ale o zwykłe drastyczne sceny związane z zabijaniem, zarzynaniem, wypruwaniem flaków i innymi atrakcjami? Tylko tak z ciekawości pytam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones