PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=591734}

Lemoniada Gada

Lemonade Mouth
6,5 18 781
ocen
6,5 10 1 18781
Lemoniada Gada
powrót do forum filmu Lemoniada Gada

W maju ogloszono ze 2czesc filmu Lemoniada gada nie powstanie pomimo wczesniejszych doniesien. Bardzo szkoda bo chcialem zobaczyc 2 czesc nie moglem sie doczekac a teraz co? Nie wiem co sobie oni mysleli.:(

Adasko94

Nie wiem co jest grane:
Camp rock - kontynuacja jest
High school musical - kontynuacje są, nawet dwie,

NIE MOGĘ ZROZUMIEĆ DLACZEGO NIE ZROBIĄ LEMONIADY GADY 2 JA TAK NA NIĄ CZEKAŁEM! KOCHAM LEMONIADĘ GADĘ !

ocenił(a) film na 9
wik123

Ja tez!!!!!!! Ja chce Lemoniade Gade 2 !!!

użytkownik usunięty
wik123

Jeju, bo to uwstecznia dzieci. Zobaczcie jak piszecie. Gada jest od gadania/mówienia. Nie mówi się gady! Chyba, że mówisz o gadzie w liczbie mnogiej, jako zwierze. Jak już powinno brzmieć ''Ja chcę Lemoniada Gada 2''. Gada to czasownik więc się nie odmienia jak rzeczownik gadę, gady. Kakao też byście odmienili? Idę z kakaem? Co za ludzie....

ocenił(a) film na 9
Adasko94

A szkoda, mogli zrobić coś w stylu że dzieciaki zaczynają gwiazdożyć, kapela się rozpada, zaczynają solowe kariery, jednak nic z tego nie wychodzi i zbierają się znowu razem za sprawą Stelli lub WenA

ocenił(a) film na 9
AlbertoDelRio

No dokladnie. Caly czas czekalem na 2 czesc a tu oups nie ma ale zal!

Adasko94

no ej!czytałam na angielskim blogu że najprawdopodobniej będzie ale to jest kręcone równocześnie z pisaniem książki.

ocenił(a) film na 9
inevitable1232

Zobcz na date kiedy to napisali bo ja slyszale ze to w maju już potwierdzono rezygnacje.:( ale EKSTRA by bylo jakby jednak zrobili!

Adasko94

zawsze można napisać petycję do disneya:)

ocenił(a) film na 9
inevitable1232

No fajnie by bylo tylko ktos by to musial zorganizowac.

ocenił(a) film na 9
Adasko94

To musimy jako użytkownicy filmwebu zorganizować petke, napewno znalazło by się mnóstwo chetnych

ocenił(a) film na 9
AlbertoDelRio

Noo trzeba to zrobic:) Tylko kto by to zorganizowal?

ocenił(a) film na 9
Adasko94

no właśnie tu nie wiem. Może ty ?? Co ty na to?

ocenił(a) film na 9
AlbertoDelRio

jest probrem chwilowo nie mam stalego dostepu do internetu wiec narazie odpadam musimy kogos poszukac.

Adasko94

miałam takie zadanie na polaku i właśnie o tym napisalam tylko jest kłopot nioe jestem za dobra z angielskiego a potem ktoś by to musiał przetłumaczyć

ocenił(a) film na 9
inevitable1232

przetłumaczyć to nie jest wielki problem, mamy zawsze transolatora

AlbertoDelRio

mhm,jak ja tłumaczyłam maila to mi wyszło,cytuję:
"zielony szkoła było great"

ocenił(a) film na 9
inevitable1232

No, czasami tak wychodzi, Kurcze, ja tego n ie przetłumaczę bo mój angielski jest na srednim poziomie .....

AlbertoDelRio

ewentualnie bym poprosiła moją panią od angielskiego

ocenił(a) film na 9
inevitable1232

Możesz zapytać. A w wersji internetowej, umiesz taką petycję założyć, bo na papierze to nie bardzo, bo jak będziemy tam podpisy zbierać

AlbertoDelRio

toooo?spoksik to nie problem,jest nawet specjalna stronka do takich petycji

ocenił(a) film na 9
inevitable1232

Tak, nie miałem nawet pojęcia. O ja głupi

AlbertoDelRio

a tam.aż tak źle to chyba nie jest:P

AlbertoDelRio

to mam robić?

ocenił(a) film na 9
inevitable1232

Możesz napisać tą petycję, dać do przetłumaczenia i wrzucić na tą stronkę do internetowych petycji

AlbertoDelRio

ta str.jest po polsku to damy do przetłumaczenia jak bd wysyłać do Disneya

ocenił(a) film na 9
inevitable1232

można i tak

AlbertoDelRio

na co wy dzieci liczycie.....

ocenił(a) film na 9
pokora

dorosła się odezwała

AlbertoDelRio

Jeśli chodzi o 2 część to ma opowiadać o tym jak rozwinęła się ich kariera aż do momentu kiedy daja ten koncert na końcu 1 części :)
jestem strasznie zawiedziona że disney podjał taka decyzję. Ale ludzie ! Co ten film pokazuje ? Że możemy dokonywać zmian, tak? No więc Be heard ! Be strong ! Be proud ! W wielu częściach świata ludzie wypisują do disneya, jednoczą się. Rewolucja! W Polsce tez można zamieścić ogłoszenia na twitterze czy fejsie jak juz ta petycja powstanie. Zresztą oglądałam i czytałam wypowiedzi aktorów, oni sami zachęcają do rewolucji ! To niestety nie od nich zależy, na pewno chętnie zagraliby w seqelu. :) To co? ;>

marta9708

Zrobiliście już tą petycję? Mogę linka do niej?

ocenił(a) film na 9
wik123

ja tez jestem za fil swietny rewelacyjne piosenki (świetny rap) ale mial tez fajna puente no bo przeciez ten film to był jakby taki list do jej ojca . Super jest ten pomysł z petrycja i gratuluje zaangazowania :)

dawidson771

h tt p:/ / www. activism. com/ pl_PL /petycja/ my- chcemy- lemoniada- gada-2/ 39298

inevitable1232

link powyżej tylko wykasujcie spacje bo inaczej sie wrzucic nie dalo

inevitable1232

genialnie ! :)
zaraz wejdę i się podpisze, postaram się też udostępnić to w jak największej liczbie miejsc ! wy też próbujcie, np. w komentarzach na youtubie pod filmikami odnoszącymi do LM, czy na twitterze lub facebooku :)
Pozdro, rewolucjoniści ;p

marta9708

oooo,to już jesteśmy rewolucjonistami??a btw,czemu jest tylko 9 podpisów???

ocenił(a) film na 9
inevitable1232

Hej ludzie podpisujcie się pod tą petycją, rozgłaszajcie ją, polecajcie znajomym, wrzucajcie na twitta, yt itp.

AlbertoDelRio

Moim Zdaniem To Super Pomysł , żeby Wysłać tą petycję .
Uwielbiam Lemoniadę Gada i strasznie zawiodłam się na disney'u , że nie chcą zrobić drugiej części . PS. Czy moglibyście podać jeszcze raz link do tej petycji? Bo nie mogę na nią wejść :(

ocenił(a) film na 9
kingurunia

musisz pousuwać z niego spacje, bo inaczej się go wrzucić nie da

ocenił(a) film na 10
inevitable1232

ile musi byc pod tym podpisow ?

ocenił(a) film na 9
Adasko94

Ludzie, podpisywać się, promowac petycje itp,

ocenił(a) film na 9
Adasko94

Wielka szkoda ._. Czekałem , czekałem a tu bam nic z tego ._.

Adasko94

no to bierzmy się do roboty :)

Adasko94

Lipa. A myślałam, że gdzieś przegapiłam "LG 2". Szkoooodaaaa.....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones